کد خبر : 1825667 | 01 خرداد 1401 ساعت 21:18 | 9K بازدید | 0 دیدگاه

آرمان گهر ۲ - شمس آذر قزوین ۱

لیگ یک/نفس آرمان گهر پشت سر ملوان

آرمان گهر سیرجان موفق شد با ‌کامبک، دو بر یک شمس آذر قزوین را شکست دهد.

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب هفته سی و یکم لیگ دسته اول فوتبال ایران آرمان گهر سیرجان میزبان شمس آذر قزوین بود. سیرجانی‌ها که یکی از خوب‌های لیگ یک امسال بوده‌اند هنوز هم شانس صعود به لیگ برتر را دارند.

این بازی برای سیرجانی‌ها مطابق میل پیش نرفت و در دقیقه ۳۱ این شمس آذر قزوین بود که با سجاد موسوی به گل رسید اما خوشحالی قزوینی‌ها زیاد دوام نداشت و انگار سیرجانی‌ها به این تلنگر نیاز داشتند.

دو دقیقه بعد علی نظری کار را برای آرمان گهر به تساوی کشاند. در ادامه نیمه اول تلاش‌های دو تیم برای گلزنی بی ثمر بود و دو تیم با نتیجه تساوی به رختکن رفتند.

در نیمه دوم نیز این میزبان بود که کار را بهتر شروع کرد و در دقیقه ۵۴ توسط کمال الدین نیک خوی گل دوم تیمش را زد تا میزبان کامبک زده باشد‌. در ادامه دو تیم تلاش‌هایی برای گلزنی داشتند اما دفاع منطقی آرمان گهر سبب شد شمس آذر برای گلزنی دوباره موفق نباشد.

این پیروزی ارزشمند آرمان گهر در فاصله ۳ هفته تا پایان لیگ یک در حالی رقم خورد که تیم مازیار زارع دو بر یک از استقلال ملاثانی باخته بود تا فاصله سیرجانی‌ها تا رتبه دوم پنج امتیاز شود و این تیم همچنان شانس صعود داشته باشد.

درحال حاضر آرمان گهر با ۵۷ امتیاز در رتبه سوم است و شمس آذر با همان ۳۸ امتیاز در رتبه دوازدهم جای گرفته است.

دیدگاهها