کد خبر : 1825668 | 01 خرداد 1401 ساعت 21:39 | 12.6K بازدید | 7 دیدگاه

میلان در یک نیمه تکلیف قهرمان را مشخص کرد(عکس)

میلان در همان نیمه اول مقابل ساسولو سه گل به ثمر رساند تا تکلیف قهرمانی تقریباً مشخص شده باشد.

به گزارش "ورزش سه"، شاید در ابتدای فصل هیچ کس فکرش را هم نمی‌کرد که در هفته پایانی رقابت‌های سری آ میلان شانس اول کسب عنوان قهرمانی باشد. با این وجود ثبات فوق العاده تیم استفانو پیولی باعث شده که روسونری بعد از سال‌ها دوباره در آستانه فتح اسکودتو قرار بگیرد.

میلان در حالی امشب به مصاف ساسولو رفته که برای قهرمانی در سری آ فقط به یک تساوی مقابل این تیم احتیاج دارد. در حقیقت تنها در صورت شکست میلان برابر ساسولو و پیروزی اینتر مقابل سمپدوریا قهرمانی برای شاگردان استفانو پیولی از دست خواهد رفت.

با این حال میلان از همان ابتدای دیدار امشب برابر ساسولو کار را هجومی آغاز کرد و حملات این تیم نهایتاً در دقیقه  17 نتیجه داد؛ جایی که حرکت فوق العاده رافائل لیائو با پاس این بازیکن برای اولیویه ژیرو همراه شد. ستاره فرانسوی نیز با یک ضربه تمام کننده دروازه ساسولو را باز کرد. چند دقیقه بعد باز هم این همکاری رافائل لیائو و ژیرو بود که به گل دوم میلان منجر شد و ستاره فرانسوی دبل کرد.

حملات میلان بعد از گل دوم نیز ادامه داشت و آنها در دقیقه 36 توسط فرانک کسیه به گل سوم دست پیدا کردند. پیروزی سه گله میلان در نیمه اول باعث شد که تقریباً تکلیف فاتح اسکودتو در همان 45 دقیقه مشخص شود.

دیدگاهها