کد خبر : 1825697 | 01 خرداد 1401 ساعت 23:30 | 19.9K بازدید | 6 دیدگاه

تیر دروازه شکست و خواننده معروف گریخت؛

فریم به فریم با جشن قهرمانی پرماجرای سیتی

جشن قهرمانی سیتی در لیگ جزیره اتفاقات بسیار جالبی به‌همراه داشت؛ از شکسته شدن تیر دروازه به دست بازیکنان تا شیرجه پپ در رختکن!

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی با رقم زدن یک کامبک رویایی در نیمه دوم بازی با استون ویلا، شکست 2-0 را با پیروزی 3-2 عوض کرد تا 93 امتیازی شده و به مقام قهرمانی لیگ جزیره دست یابد.

ورزشگاه اتحاد برای برپایی جشن قهرمانی مملو از جمعیت شده بود و لحظاتی بعد از به صدا در آمدن سوت پایان بازی، شاهد هجوم تماشاگران سیتی به داخل زمین بودیم. آنها سرمست از قهرمانی، دیوانه وار وارد زمین شدند و حتی تیر دروازه را هم شکستند! با تلاش مسئولان برگزاری مسابقه، هزاران هواداری که وارد زمین شده بودند خیلی سریع و در کمتر از 30 دقیقه به سکوها برگشتند تا جشن قهرمانی شروع شود.

اعضای تیم سیتی که به کمک نیروهای امنیتی حاضر در ورزشگاه، خود را از میان خیل عظیم هواداران به رختکن رساندن بودند، پس از آرام شدن جو و با به تن کردن پیراهن قهرمانی، به زمین چمن اتحاد برگشتند. آنها از تونل قهرمانی که کارکنان باشگاه تشکیل دهنده‌اش بودند عبور کرده و پس از دریافت مدال‌های خود، آماده بالا بردن جام قهرمانی شدند؛ جامی که در لحظه بالا برده شدن، ورزشگاه اتحاد را تا مرز انفجار پیش برد. در ادامه تصاویر منتخب از جشن قهرمانی سیتی را مرور می‌کنیم:

پپ گواردیولا که اینک بعد از فرگی، بیشترین جام را در لیگ جزیره کسب کرده این گونه جام قهرمانی را عاشقانه نوازش کرد. در مراسم قهرمانی، دو هوادار 16 و 22 ساله که عضو انجمن مبارزه با سرطان سیتی بودند نیز حضور داشتند؛ یکی از آنها در این تصویر دیده می شود.
نوئل کالاگر، خواننده مشهور انگلیسی که هوادار تیم سیتی است، با توجه به شرایطی که ورزشگاه اتحاد داشت، ترجیح داد پیش از برپایی جشن، محل را ترک کند.
زینچنکو جام قهرمانی جزیره را این گونه با پرچم کشور جنگ زده اش اوکراین پوشاند تا نشان دهد همچنان به یاد هموطنانش است.
نیروهای امنیتی این گونه بازیکنان را تا رختکن همراهی کردند. اعضای تیم سیتی بعد از تخلیه زمین و با لباس قهرمانی برگشتند.
کارکنان باشگاه منچستر سیتی که پیراهن  تیم فوتبال این باشگاه را به تن داشتند، به خط شده و بازیکنان را در مسیر حضور در سکوی قهرمانی تشویق و با آنها خوش و بش رو روبوسی کردند.
هواداران سیتی این گونه بعد از سوت پایان بازی به زمین ریخته و یک لحظه چمن سبز را به رنگ آبی آسمانی در آوردند!
هواداران سیتی در اقدامی بسیار عجیب تیر دروازه ورزشگاه اتحاد را در جریان جشن دیوانه وار خود شکستند!

 

 

دیدگاهها