کد خبر : 1825715 | 02 خرداد 1401 ساعت 08:08 | 1K بازدید | 0 دیدگاه

امیری: هدفم رکوردشکنی در پارالمپیک پاریس است

دارنده مدال طلای پارالمپیک توکیو در پرتاب نیزه پس از رکوردشکنی در مسابقات قهرمانی کشور گفت: در حال آماده سازی خود برای کسب مدال طلا و رکوردشکنی در بازیهای پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس در دو ماده نیزه و وزنه هستم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، حامدی امیری یکی از مهم ترین اهداف خود را کسب مدال طلا و رکوردشکنی در پرتاب وزنه و نیزه عنوان کرد و اظهار داشت: در مسابقات قهرمانی کشور پارادوومیدانی با ثبت رکورد ۳۲ متر و ۸ سانتی متر، رکورد خود را نسبت به بازیهای پاراآسیایی جاکارتا یک متر و ۶۰ سانتی متر ارتقاء دادم و بهترین عملکرد را در پرتاب دیسک داشتم.

وی گفت: برای ثبت این رکورد بعد از بازیهای پارالمپیک توکیو تمرینات خود را متوقف نکردم و تمرکز خود را بیشتر روی پرتاب دیسک قرار دادم تا در مسابقات قهرمانی کشور در این ماده نیز رکورد خوبی را به ثبت برسانم. البته هدف گذاری من شرکت در هر ۳ ماده دیسک، نیزه و وزنه بود که در نهایت به این نتیجه رسیدم که ابتدا رکورد خود را در پرتاب دیسک ارتقاء دهم و سپس در اولین مسابقه برون مرزی در نیزه و وزنه نیز شرکت کنم.

دارنده مدال طلای پرتاب نیزه در پارالمپیک توکیو خاطرنشان کرد: هر چند برنامه ریزی من برای بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین بود اما در حال حاضر نیز که این بازی‌ها به تعویق افتاده باز هم در شرایط آمادگی خوبی قرار دارم و هر زمان تاریخ جدید برگزاری این بازیها مشخص شود، سعی دارم در هر ۳ ماده وزنه، نیزه و دیسک علاوه بر کسب مدال طلا رکوردشکنی نیز داشته باشم.

وی ضمن تشکر از فدراسیون جانبازان و معلولان و کمیته ملی پارالمپیک به دلیل تداوم اردوها با وجود لغو بازیهای پاراآسیایی چین، گفت: با وجود این که بازیهای پاراآسیایی چین لغو شد اما با حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک اردوها همچنان برقرار است و ملی پوشان رها نشدند.

امیری در پایان افزود: در شرایط آمادگی خوبی قرار دارم و هر زمان رویداد مهمی پیش رو باشد، آماده شرکت در مسابقات هستم.

دیدگاهها