کد خبر : 1825731 | 02 خرداد 1401 ساعت 10:41 | 1.7K بازدید | 0 دیدگاه

نساجی بدون کاپیتان‌ها به اصفهان می‌رود

نساجی در شرایطی مهیای سفر به اصفهان می شود که در بازی با ذوب آهن به طور حتم دو کاپیتان خود یعنی حامد شیری و مسعود شجاعی را در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، مسعود شجاعی در بازی با هوادار نتوانست بیش از یک نیمه برای نساجی بازی کند و در روزهای اخیر هم یکی از غایبان اردوی تیم نساجی بشمار می رفت به این خاطر که مشغول مداوای مصدومیت خود است. از سویی حامد شیری هم در بازی با هوادار و در جریان بازی به دلیل مصدومیت از ترکیب تیم بیرون آمد و جای خود را به حسن نجفی داد. او روز گذشته در مازندران در جلسه شورای اداری استان با حضور استاندار و مدیران ارشد شرکت کرد تا کاملا مشخص شود در دو هفته پایانی قادر به همراهی مازنی ها در بازی های لیگ برتر نخواهد بود.

به نظر می رسد نساجی برای این بازی با محرومیت امیر مهدی جانملکی مهره تاثیرگذار خود  در خط دفاع که در بازی گذشته زننده یکی از گل های نساجی بوده همراه است و دو سه بازیکن این تیم هم به دلیل مصدومیت احتمالا در ترکیب این تیم برای بازی با ذوب آهن قرار نخواهند گرفت. این شرایط احتمالا اسماعیل اسماعیلی را مجاب خواهد کرد در بازی با ذوب آهن تغییرات گسترده ای را در ترکیب تیمش به وجود بیاورد.

بعد از خداحافظی باشگاه نساجی با ساکت الهامی، اسماعیل اسماعیلی شیوه بازی تیمش را از فوتبال سه دفاعه به فوتبال 4 دفاعه تغییر داد و نساجی در مصاف با نفت مسجد سیلمان با گلی که در ثانیه های پایانی وقت اضافه خورد به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت اما در بازی با هوادار در همین وقت با نتیجه دو بر یک پیروز شد و به سه امتیاز شیرین دست پیدا کرد. کسب 4 امتیاز از دو بازی بدین معنی است که مربی مازنی نساجی شروع خوبی در این تیم داشته است. 

دیدگاهها