کد خبر : 1825747 | 02 خرداد 1401 ساعت 11:36 | 2.4K بازدید | 0 دیدگاه

عموزاد: هدف بعدی من کسب مدال در صربستان است

ملی‌پوش وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان هدفش در سال جاری را کسب مدال در مسابقات قهرمانی جهان در صربستان عنوان کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، رحمان عموزاد قهرمان وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد آسیا گفت: از ۲ روز پیش دور جدید تمرینات آماده‌سازی تیم ملی برای مسابقات جهانی آغاز شده، تمرین‌ها به صورت سنگین و فشرده دنبال می‌شود تا با آمادگی صد درصدی راهی صربستان شویم.

عموزاد که رقابت‌های صربستان دومین تجربه‌اش در رده بزرگسالان قهرمانی جهان است، افزود: نسبت به مسابقات نروژ باتجربه‌تر شده‌ام و تمام تلاشم را می‌کنم که در مسابقات جهانی صربستان مدال بگیرم و دل مردم ایران شاد کنم.

ملی پوش وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد که ماه گذشته در رقابت‌های قهرمانی آسیا به مدال طلا رسید، با اشاره به وضعیت آمادگی‌اش، خاطر نشان کرد: پس از شرکت در مسابقات قهرمان کشوری و آسیایی مغولستان، آمادگی خوبی دارم و امیدوارم با تمریناتی که در اردوهای پیش رو انجام می‌دهم، در اوج آمادگی به مسابقات جهانی اعزام شوم.

عموزاد در پایان با اشاره به امکانات مناسبی که برای تمرینات و اردوها توسط فدراسیون شده است، اظهار داشت: با توجه به تلاش‌هایی که صورت گرفته، در شرایط خوبی تمرین می‌کنیم و جا دارد از مدیریت فدراسیون که تلاش می‌کنند کشتی گیران در بدون دغدغه و بهترین شرایط تمرین کنند، تشکر کنم.

دیدگاهها