کد خبر : 1825774 | 02 خرداد 1401 ساعت 13:50 | 28.6K بازدید | 2 دیدگاه

تکرار تاریخ؛ باز هم انتقال رایگان ستاره یونایتد به یووه

تاریخ در حال تکرار شدن است؛ دوباره انتقال رایگان پل پوگبا از منچستریونایتد به یوونتوس.

به گزارش "ورزش سه"، در ابتدای جولای سال 2012 سرالکس فرگوسن، سرمربی بزرگ و پرافتخار منچستریونایتد اعلام کرد که پل پوگبا از مدت ها پیش با یوونتوس به توافق رسیده و با این باشگاه ایتالیایی قرارداد بسته است. فرگوسن در آن مقطع همچنین پل پوگبا را به بی احترامی به منچستریونایتد متهم کرده و از جدایی این بازیکن ابراز نارضایتی کرد. 

در آن شرایط ستاره جوان و فرانسوی تمایلی به تمدید قرارداد با یونایتد نشان نداد و با انتقالی آزاد لباس یوونتوس را به تن کرد. اما بعد از سپری کردن چهار فصل فوق العاده در تورین و تبدیل شدن به ستاره ای بزرگ و پرطرفدار در کلاس جهانی، در تابستان سال 2016 این بار منچستریونایتد با پرداخت 94 میلیون پوند، گران ترین خرید وقت تاریخ فوتبال را رقم زد و موفق به جذب پل پوگبا از یوونتوس شد.

اما دوران شش ساله حضور این بازیکن در اولدترافورد چندان خوب پیش نرفت و حالا پل پوگبا بدون فتح یک عنوان قهرمانی در لیگ برتر و حتی رسیدن به جمع چهار تیم برتر لیگ قهرمانان، یونایتد را دوباره احتمالا به مقصد یوونتوس ترک می کند. جالب اینجاست قرارداد پل پوگبا با یونایتد به اتمام رسیده و دقیقا بعد از 10 سال، یوونتوس یک بار دیگر این بازیکن را با انتقالی آزاد، به صورت رایگان و بدون پرداخت حتی یک یورو به باشگاه انگلیسی جذب می کند. به نظر می رسد خود پل پوگبا نیز به این نتیجه رسیده که در هیچ باشگاهی به اندازه یوونتوس برای او فرصت درخشش فراهم نیست و او قصد دارد روزهای طلایی خود بین فصول 2012 تا 2016 را دوباره در تورین تکرار کند.

دیدگاهها