کد خبر : 1825785 | 02 خرداد 1401 ساعت 14:37 | 29.1K بازدید | 9 دیدگاه

پرونده محمد نادری به فیفا می‌رود

مدافع چپ پای ایرانی تیم آلتای اسپور ترکیه با توجه به عدم پرداخت مطالباتش توسط این باشگاه، قصد ارجاع آن به فیفا را دارد.

به گزارش "ورزش سه"، محمد نادری مدافع چپ پای ایرانی تیم آلتای اسپور که در ابتدای فصل با جدایی از استقلال راهی سوپرلیگ ترکیه شده بود، بخش عمده‌ای از مطالباتش را از این باشگاه دریافت نکرده که باعث شده قصد ارجاع آن به فیفا را داشته باشد.


آلتای اسپور که فصل را با مصطفی دنیزلی آغاز کرده بود و در نهایت با پایان همکاری با این مربی صاحبنام، راهی لیگ دسته اول شد تا سقوط را تجربه کند. این در حالی است که بخش عمده‌ای از مطالبات محمد نادری از سوی این باشگاه پرداخت نشده و با سقوط آنها به دسته پایین‌‎تر باید دید چه تصمیمی در این خصوص خواهند داشت.

پیش از این قرار بود این بازیکن با اعلام باشگاه آلتای اسپور، تا روز 30 اردیبهشت بخشی از این مبلغ (120هزار دلار) را دریافت کند که این موضوع نهایی نشده و به همین منظور این مدافع ایرانی قصد دارد با فسخ قرارداد خود، پرونده مطالباتش را به فیفا برده تا تصمیم نهایی در این رابطه گرفته شود.

نادری هنوز تصمیمی برای فصل آینده خود نگرفته است و با توجه به حضور ایران در رقابت‌های جام جهانی و شانسی که برای خود در خصوص حضور در لیست تیم ملی در فاصله کوتاه باقی مانده تا این رقابت‌ها قائل است، باید دید چه تصمیمی درباره پیشنهاداتش خواهد گرفت.

دیدگاهها