کد خبر : 1825789 | 02 خرداد 1401 ساعت 14:17 | 9.2K بازدید | 1 دیدگاه

مدیر بارسا: اگر خبری از دمبله دارید، به من هم بگویید

متئو آلمانی، مدیر بخش فوتبال بارسلونا همچنان منتظر پاسخ نهایی عثمان دمبله است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسا دیشب آخرین بازی فصل خود را برابر ویارئال انجام داد و با دو گل شکست خورد. عثمان دمبله در بیست دقیقه پایانی وارد زمین شد تا بازی شماره 150 خود را با پیراهن بارسا انجام دهد و در نهایت نتوانست تاثیرگذار باشد. جدای از این بازی، دمبله یکی از بهترین های بارسا در نیم فصل دوم بود و با پاس گل هایش کمک کرد بارسا رتبه دوم جدول را به دست بیاورد اما او یک ماه دیگر قراردادش به اتمام خواهد رسید و خبری از تمدید هم نیست.
 

 

متئو آلِمانی در رابطه با وضعیت تمدید قرارداد دمبله گفت:« 6 یا 7 ماه است از دمبله و مدیر برنامه هایش خبری نداریم. او در زمین بازی های خوبی در نیم فصل دوم انجام داد ولی هنوز پاسخی به آخرین پیشنهاد ما نداده است. فقط خود دمبله از آینده اش خبر داد و ما نمی دانیم تصمیم او چیست. شما می دانید؟ فکر نمی کنم کسی خبری داشته باشد. البته من نظر شخصی خودم را در مورد او دارم ولی مطرح کردنش اهمیتی ندارد. هیچ اتفاق خاصی در مورد او رخ نداده و باید منتظر بمانیم.»

 

آلِمانی در مورد تمدید قرارداد پابلو گاوی گفت:« روند این کار طولانی شده چرا که باید محتاط باشیم. با توجه به وضعیت اقتصادی بد باشگاه، باید مراقب باشیم چه قراردادی با بازیکن امضا می کنیم. مهمتر از هر چیزی اما تمایل خود بازیکن است و می دانیم که گاوی قصد ماندن دارد.»

 

روز گذشته مدیر برنامه های رابرت لواندوفسکی مصاحبه ای تند علیه بایرن انجام داد و گفت که بایرن برای موکلش به تاریخ پیوسته است. آلِمانی در این رابطه گفت:« مدیر برنامه های بازیکن می تواند هر چیزی که می خواهد بگوید. ما اهداف مان مشخص است و تلاش می کنیم، بهترین تیم را برای فصل بعد ببنیدم.»


 

دیدگاهها