کد خبر : 1825962 | 03 خرداد 1401 ساعت 12:50 | 28.8K بازدید | 22 دیدگاه

خوشحالی مسی از تمدید امباپه؛ هدف CL است

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی، از تمدید قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن خوشحال است.

به گزارش "ورزش سه"، داستان طولانی تمدید قرارداد یا جدایی امباپه از پی اس جی بالاخره به پایان رسید و این بازیکن تصمیم گرفت به حضورش در این تیم ادامه دهد. 
لیونل مسی از این اتفاق راضی و خشنود است. این ستاره آرژانتینی همچنین از این که تمرکز رسانه‌ها از روی او برداشته شده احساس آسودگی خاطر دارد، اتفاقی که در طول 15 سال اخیر کمتر برای او رخ داده است. 
این بازیکن از نظر حرفه‌ای نیز از این که امباپه را باز هم به عنوان هم‌بازی در کنارش دارد خوشحال است. مسی ذاتا برنده است و باور دارد که با حضور امباپه در پاریس فرصت کسب جام قهرمانی و پیروزی برای او بیشتر است. 
نباید از یاد ببریم که مسی تنها یک سال دیگر و تا تابستان 2023 با پی اس جی قرارداد دارد و این یعنی فرصت زیادی برای کسب یک لیگ قهرمانان دیگر ندارد اما حضور امباپه در کنارش می‌تواند شانس او را افزایش دهد. 
این درست است که حضور امباپه و نیمار در کنار او باعث شده که پست مسی چندان هجومی نباشد و گاهی به عنوان یک بازیساز جلو کشیده در زمین حضور داشته باشد. اما باید  به این نکته توجه کرد که فصل اول حضور لئو در پاریس برای سازگاری او با محیط گذشت و حالا انتظار می‌رود که در فصل دوم شاهد حضور درخشان‌تری از او با آمارهای بهتر در لیگ فرانسه و لیگ قهرمانان باشیم. 
این فصل هنوز برای مسی به پایان نرسیده است. او چند روزی استراحت کرده و پس از آن باید در بیلبائو به اردوی تیم ملی آرژانتین ملحق شود که قرار است دیدار قهرمان کوپا آمه‌ریکا برابر قهرمان جام ملت‌های اروپا را برگزار کند. این تیم باید چهارشنبه هفته آینده در لندن به مصاف ایتالیا برود. 
او پس از این بازی چند روز دیگر با تیم ملی آرژانتین تمرین خواهد کرد و شاید در چند دیدار دوستانه نیز به میدان برود و پس از آن به تعطیلات خواهد رفت تا برای فصل مهم 23-2022 آماده شود. 
او قصد دارد روزهای درخشانی را با تیم ملی در جام جهانی قطر و البته با پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان سپری کند. تمرکزها فعلا روی امباپه است اما مسی آماده است تا بار دیگر ستاره اول تیمش باشد.

دیدگاهها