کد خبر : 1826158 | 04 خرداد 1401 ساعت 14:09 | 4.4K بازدید | 3 دیدگاه

پیولی: مادرم اولین کسی بود که به من تبریک گفت

استفانو پیولی می‌گوید مادرش اولین کسی بود که قهرمانی میلان در سری آ را به او تبریک گفته است.

به گزارش "ورزش سه"، استفانو پیولی اولین اسکودتو در دوران حرفه ای خود و نوزدهمین قهرمانی میلان در سری آ در تاریخ را کسب کرده است. آنها روز یکشنبه پس از پیروزی مقابل ساسولو، این عنوان را به دست آوردند. در حقیقت بیش از یک دهه از آخرین قهرمانی روسونری در رقابت های سری آ می گذشت تا این‌که آنها بعد از این مدت زمان طولانی دوباره توانستند بر بام فوتبال ایتالیا بایستند.

تلویزیون رسمی باشگاه میلان در مصاحبه ای از استفانو پیولی سوال کرد اولین نفری که این قهرمانی را به او تبریک گفته چه کسی بوده است که سرمربی میلان در جواب گفت: "اولین تماس از سوی مادرم بود. اینطور نیست که من نمی خواستم او در استادیوم باشد اما او فکر می‌کرد بهتر است نیاید و می‌توانم دلیلش را بفهمم. بقیه، خانواده و دوستان در استادیوم بودند. بنابراین به مادرم زنگ زدم، این کار درستی بود."

پیولی درباره مسیری که میلان برای قهرمانی طی کرد گفت: "هر بازی برای ما چالش بسیار مهمی بود. البته مسابقاتی وجود داشت که می‌توان آن‌ها را مهم‌تر به حساب آورد، به‌ویژه بازی‌هایی که مقابل رقبای مستقیم ما بودند، اما حتی بازی‌هایی که روی کاغذ ساده‌تر به نظر می‌رسیدند، مسابقات پیچیده‌تری برای نتیجه‌گیری بودند. من فکر می کنم موفقیت ما را می توان به ثبات تیم از ابتدا تا انتها نسبت داد. ما هرگز کیفیت خود را از دست ندادیم."
 

دیدگاهها