کد خبر : 1826159 | 04 خرداد 1401 ساعت 14:49 | 7.1K بازدید | 3 دیدگاه

واکنش ستاره اینتر به ناکامی در فتح اسکودتو

لائوتارو مارتینز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به ناکامی اینتر در کسب عنوان قهرمانی سری آ واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، سه شب پیش فصل شگفت انگیز میلان تکمیل شد. جایی که تیم استفانو پیولی موفق شد با سه گل بر ساسولو غلبه کند و فاتح اسکودتو شود. بیش از یک‌دهه از آخرین قهرمانی روسونری در سری‌آ می‌گذشت اما این تیم دوباره توانست بر بام فوتبال ایتالیا بایستد. این اتفاق در حالی رخ داد که رقیب همشهری یعنی اینتر با دو امتیاز کمتر نسبت به میلان کار را با رده دوم به اتمام رساند و نتوانست از عنوان قهرمانی فصل پیش خود دفاع کند.

اینتر پیش از این موفق شده بود با غلبه بر یوونتوس فاتح کوپا ایتالیا شود. تیم سیمونه اینزاگی قبل از آن در سوپر جام ایتالیا نیز به قهرمانی دست یافته بود. با این وجود آنها نتوانستند سه گانه خود را در این فصل تکمیل کنند و کورس فتح اسکودتو را به روسونری واگذار کردند؛ این اتفاق در حالی رخ داد که اینتر در مقطعی صدر جدول را هم تصاحب کرده بود اما نتوانست جایگاه خود را حفظ کند.

یکی از ناراحت ترین ستاره های اینتر بعد از بازی ابتدای هفته این تیم مقابل سمپدوریا لائوتارو مارتینز بود. ستاره آرژانتینی فصل بسیار خوبی را با نراتزوری پشت سر گذاشت و یکی از بهترین بازیکنان این تیم به شمار می آمد. او دیروز پستی را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و به ناکامی نراتزوری در کسب عنوان قهرمانی سری آ واکنش نشان داد.

لائوتارو مارتینز در صفحه اینستاگرام خود نوشت: "خیلی متاسفم زیرا سختی های زیادی را از روز اول متحمل شدیم. با این حال فصل با دو جام به پایان می رسد که ما مدت ها منتظر کسب آن‌ها بودیم. به پوشیدن و دفاع از این پیراهن افتخار می کنم. همچنین از همه هم‌تیمی‌ها و کادر باشگاه به خاطر این فصل تشکر می کنم."

دیدگاهها