کد خبر : 1826219 | 04 خرداد 1401 ساعت 20:39 | 14.3K بازدید | 6 دیدگاه

یک هفته پیش از پایان مسابقات؛

چوکا خیلی زود به لیگ دسته اول بازگشت

تیم فوتبال چوکای تالش چند ماه پس از سقوط به لیگ دسته اول بار دیگر به این رقابت‌ها بازگشت.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال چوکای تالش موفق شد در هفته بیست و پنجم و ماقبل پایانی رقابت‌های گروه نخست لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور با نتیجه سه بر یک با گل‌های نیما دلاوری و حسین رسولی تیم مناطق نفت خیز جنوب را شکست دهد.

چوکای تالش با برد امروز ۵۳ امتیازی شد و در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ دسته دوم با توجه به اختلاف ۴ با شهرداری بندرعباس تیم دوم جدول گروه اول پس از یک فصل دوری از رقابت‌های لیگ یک بار دیگر به این رقابت‌ها بازگشت.

سبزپوشان تالشی دو فصل پیش با هدایت فرشاد پیوس بازیکن سابق و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس موفق به صعود از رقابت‌های لیگ دو به لیگ یک شدند ولی در فصلی که با تغییرات مدیریتی همراه شد ابتدا شکوری هدایت این تیم را برعهده داشت و سپس به‌ترتیب علی لطیفی، مهدی پاشازاده و درنهایت فرشاد پیوس هدایت این تیم را برعهده داشتند که با شکست در هفته ماقبل پایانی مقابل قشقایی شیراز بار دیگر سبزپوشان تالشی به لیگ دسته اول سقوط کردند.

دو فصل پیش چوکای تالش پس از نزدیک به دو دهه به لیگ دسته اول بازگشت و حالا آنها پس از سقوط خیلی دوری دوباره را تحمل نکردند و پس از یکسال به لیگ دسته اول بازگشتند؛ حضوری که با توجه به تجربیات سال گذشته آنها احتمالا با عملکرد بهتری هم همراه خواهد شد.
هدایت چوکا در ابتدای این فصل برعهده نظرمحمدی بود ولی اعتراض این مربی به مشکلات مالی سبب شد تا این مربی کنار گذاشته شود و با حسن اشجاری وارد نیم فصل دوم شود؛ مربی ابتدای فصل سپیدرود که به‌خوبی توانست روند رو به رشد چوکایی‌ها در مسیر صعود را حفظ کند.
در گروه دوم این مسابقات نیز حضور شاهین عامری به لیگ دسته اول قطعی شده و حالا رقابت فشرده‌ای ‌میان چهار تیم برای برگزاری بازی پلی‌آف و مشخص شدن سومین سهمیه صعود وجود دارد.

دیدگاهها