کد خبر : 1826220 | 04 خرداد 1401 ساعت 21:06 | 9.6K بازدید | 4 دیدگاه

ترنت الساندر آرنولد:

با حس انتقام محمد صلاح مشکلی نداریم

ترنت الساندر آرنولد، ستاره خط دفاعی لیورپول تاکید کرد شکست در فینال 2018 به بازیکنان این تیم انگیزه می‌دهد.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در سال‌های اخیر عملکرد فوق العاده‌ای در لیگ قهرمانان داشته و زیر نظر یورگن کلوپ تا به حال سه بار به فینال این تورنمنت رسیده است. اما در سال 2018 آنها در شبی تلخ با نتیجه 1-3 مغلوب رئال مادرید شدند و حالا ترنت الساندر آرنولد از انگیزه‌های این تیم برای جبران آن نتیجه و فتح لیگ قهرمانان فصل جاری صحبت کرده است.

ترنت الساندر آرنولد گفت: "این واقعیت که ما در فینال لیگ قهرمانان در سال 2018 به رئال مادرید باختیم، به این معنی است که همه بازیکنان لیورپول انگیزه بالایی دارند تا این بار عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم.

هیچ‌یک از بازیکنان لیورپول با محمد صلاح در مورد صحبت در خصوص حس شخصی این بازیکن و فرا رسیدن زمان انتقام مشکلی نداشتند. ما از هر چیزی که به تیم انگیزه بدهد استفاده خواهیم کرد. اما وقتی شنبه شب زمان برگزاری فینال فرا برسد، دیگر احساسات را کنار خواهیم گذاشت. ما 90 دقیقه فرصت برای فوتبال بازی کردن داریم و به دنبال کسب پیروزی در مسابقه نهایی خواهیم بود.

روزهای طلایی لیورپول؟ به یاد می‌آورم که در گذشته به منچستریونایتد نگاه کرده و با خودم فکر می‌کردم هر سال تلاش برای قهرمانی در لیگ و لیگ قهرمانان اروپا چگونه است. اما انجام این کار هدفی است که نمی‌توانیم آن را همیشگی و بدیهی بدانیم. من دوباره از منچستریونایتد به‌عنوان مثال استفاده می‌کنم. آنها در حال حاضر احتمالا به این فکر می‌کنند که ما نباید آن روزهای درخشان و آن دوره موفقیت آمیز را همیشگی و قطعی می‌دانستیم، زیرا حالا به نظر می‌رسد که از آن دوران فاصله زیادی داریم."

دیدگاهها