کد خبر : 1826244 | 04 خرداد 1401 ساعت 23:28 | 11.7K بازدید | 6 دیدگاه

می‌توانستیم در یارگیری بهتر عمل کنیم

صادقی: فجر با اشتباهات فردی سقوط کرد

دروازه‌بان فجر عقیده دارد از نیم فصل دوم به بعد اشتباهات تاکتیکی نداشتند اما اشتباهات فردی مداوم آنها سبب سقوط‌شان شده است.

به گزارش "ورزش سه"، ایمان صادقی، گلر فجر پس از شکست به تراکتور در پاسخ به خبرنگاران گفت: روی دوتا سهل‌انگاری بازی را واگذار کردیم؛ روی دو موقعیتی که نصفه و نیمه بود و می‌تواتستیم با دقت بیشتری روی یارگیری‌ها تمرکز کنیم. فوتبال همین است و مخصوصا اگر در لیگ برتر اشتباه کنی گل می‌خوری. متاسفانه اولین بارمان نیست که این اشتباهات فردی را داریم‌. با اینکه جلو بودیم اما وقتی در این بازی‌های سنگین اشتباه کنی کار بسیار سخت می‌شود.

او در مورد همزمان نشدن بازی آنها با شهرخودرو و نارضایتی باشگاه فجر از این موضوع گفت: در جریان نیستم و تصمیم کادرفنی و مدیریت است‌.

صادقی در مورد عوامل سقوط تیم‌شان اظهار داشت: تلاش‌مان را کردیم و همه بچه‌ها زحمت کشیدند ولی از اول فصل در یارگیری و نتیجه‌گیری ضعیف عمل کردیم. می‌توانستیم در نیم فصل بهتر یارگیری کنیم که به اینجا نرسد. ما گل‌هایی خوردیم که اشتباهات فردی بوده و از نیم فصل و وقتی آقای سرآسیایی آمد اشتباهات تاکتیکی خیلی کم بوده است. شرمنده هواداران شدیم و فصل خیلی سختی بود. سخت است گل بخوری و بخواهی در بازی‌های بزرگ برگردی.

دیدگاهها