کد خبر : 1826255 | 05 خرداد 1401 ساعت 03:04 | 27.8K بازدید | 13 دیدگاه

مورینیو: حالا مطمئنا در رم می‌مانم

ژوزه مورینیو، سرمربی رم، پس از قهرمانی تیمش در لیگ کنفرانس اروپا تاکید کرد که حتی اگر پیشنهادهای دیگری داشته باشد، باز هم در این باشگاه خواهد ماند.

به گزارش "ورزش سه"، رم امشب موفق شد در فینال لیگ کنفرانس اروپا با تک گل نیکولو زانیولو فاینورد را شکست بدهد و به قهرمانی برسد. به این ترتیب مورینیو موفق شد بعد از قهرمانی با پورتو در جام یوفا و چمپیونزلیگ، با اینتر در چمپیونزلیگ و با منچستریونایتد در لیگ اروپا، برای پنجمین بار در یک رقابت قاره‌ای به قهرمانی دست پیدا کند.
او که در پایان بازی به شدت احساساتی شده بود و اشک می‌ریخت، به اسکای ایتالیا گفت:" چیزهای زیادی در ذهن من وجود دارد. چیزهای زیادی به طور همزمان. من 11 ماه در رم بوده‌ام. از زمانی که به اینجا آمدم، متوجه شدم که آنها منتظر چه چیزی هستند. همانطور که در رختکن در تورین به بچه ها گفتم، ما کاری که نیاز بود؛ انجام دادیم. به لیگ اروپا راه پیدا کردیم. ما در تمام طول فصل خوب کار کردیم. ما باید امشب تاریخ را می‌نوشتیم و این کار را انجام دادیم.
لیگ کنفرانس رقابتی است که ما از ابتدا این احساس را داشتیم که می توانیم در آن به قهرمانی برسیم. اما وقتی تیم های لیگ اروپا به این رقابت ها آمدند، رقابت های دشوارتری شد؛ تیم هایی مثل لسترسیتی، المپیک مارسی و فاینورد. اما ما روی قهرمان شدن در این جام حساب کردیم. ما می توانستیم در سری آ چند امتیاز بیشتر داشته باشیم اما فشار بیشتری روی این جام گذاشتیم. 

در هفته های اخیر شایعاتی در مورد پیشنهادهای هنگفت باشگاه هایی مانند نیوکاسل و پاری سن ژرمن به مورینیو مطرح شد اما او به هواداران رم اطمینان داد که در المپیکو می‌ماند.
" حالا می‌مانم، در این تردیدی نیست. حتی اگر شایعاتی مطرح باشد. من تنها می خواهم در رم بمانم. ما باید درک کنیم که مالکان و هواداران فوق العاده برای فصل آینده چه می‌خواهند زیرا درست است که ما تاریخ سازی کردیم اما می توانیم با این افراد حرفه ای و صادق، پروژه قدرتمندی بسازیم. باید بنشینیم و ببینیم که برنامه مان برای فصل آینده چه خواهد بود.
این قهرمانی در تاریخ رم می‌ماند و البته در سابقه من. به من گفتند که تنها من، سرالکس فرگوسن و جیووانی تراپاتونی در سه دهه مختلف جام بردیم. این من را کمی پیر نشان می دهد اما برای دوران حرفه ای ام خوب است. حالا به تعطیلات می روم و در ساحل می‌نشستم و به همه این اتفاقات فکر می کنم."

دیدگاهها