کد خبر : 1826286 | 05 خرداد 1401 ساعت 12:17 | 42.7K بازدید | 7 دیدگاه

خیره‌کننده؛ رقیب هالند دبل هت‌تریک کرد! (عکس)

یولیان آلوارز در بازی بامداد امروز ریورپلاته موفق به ثبت دبل هت‌تریک کرد.

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد فوق العاده یولیان آلوارز در ترکیب ریورپلاته باعث شد که چند باشگاه بزرگ اروپایی به دنبال جذب این بازیکن باشند اما نهایتاً این منچسترسیتی بود که گوی سبقت را از سایر رقبا ربود و چندی پیش موفق شد این ستاره جوان و آرژانتینی را با قراردادی به ارزش 14 میلیون پوند به‌خدمت بگیرد.

یولیان آلوارز بامداد امروز یک نمایش خیره کننده دیگر را از خود ارائه داد. جایی که این بازیکن در جریان رقابت‌های کوپا لیبرتادورس مقابل لیما آلیانس 6 گل به ثمر رساند. در حقیقت این بازیکن موفق به ثبت دبل هت‌تریک شد تا دو توپ بازی را با خود به خانه ببرد. 

او اولین بازیکن تاریخ باشگاه است که در یک بازی 6 گل به ثمر رسانده است، در حالی که تنها دومین بازیکنی است که در یک بازی کوپا لیبرتادورس به این موفقیت دست یافته است. اولین نفر کارلوس سانچز برای Club Blooming در سال 1985 بود.

ملی‌پوش آرژانتینی در منچستر سر و صدای زیادی به پا کرده است و هواداران سیتی مشتاقانه منتظر استقبال از او در جمع خود هستند. البته منچسترسیتی اخیرا ارلینگ هالند را هم به‌خدمت گرفته و به همین خاطر گفته شد که شاید آنها در تابستان یولیان آلوارز را قرض بدهند اما با چنین عملکردی بعید به نظر می‌رسد که باشگاه انگلیسی چنین کاری انجام دهد.

دیدگاهها