کد خبر : 1826293 | 05 خرداد 1401 ساعت 12:38 | 39.7K بازدید | 42 دیدگاه

هاشمی‌نژاد: اولین شکست استقلال را رقم می‌زنیم!

مهدی هاشمی‌نژاد ستاره نفت MIS در هفته‌های پایانی بوده و به تنهایی ۴ امتیاز برای تیم مسجدسلیمان به ارمغان آورده است.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی هاشمی‌نژاد دیشب برابر صنعت نفت عملکرد قابل قبولی داشت و اولین گل این تیم را وارد دروازه حریف کرد.
در ادامه گفت‌وگوی کوتاه خبرنگار ما با این بازیکن را می‌خوانید؛
" خوب بازی کردیم و بازی‌ای بود که به دل همه نشست اما متاسفانه در دقیقه آخر گل مساوی را دریافت کردیم ولی باز خدا را شکر تیم‌مان روند رو به رشدی دارد، انشاالله بهترین اتفاقات رقم بخورند."
او در مورد گل‌های موثرش برای نفت گفت:" من نیم فصل اضافه شدم و تا الان سه گل زدم.  در بازی با ذوب آهن گلم سه امتیازی و در بازی با تراکتور یک امتیاز بود.
هافبک نفت در مورد حضور هوادارانشان گفت: " واقعا سنگ‌تمام گذاشتند و هروقت در زمینِ خودمان بازی داشتیم خیلی حمایت کردند. متاسفانه بازی قبل که به آن‌ها نیاز داشتیم بازی بدون تماشاگر شد ولی خدا را شکر این‌بار آن‌ها را داشتیم."
این بازیکن در مورد گلی که در ثانیه‌های پایانی دریافت کردند توضیح داد: "ما در ضد حملات سه چهار موقعیت ۸۰ درصدی داشتیم متاسفانه استفاده نکردیم؛ گلر حریف هم یک سیو خیلی خوب داشت؛ متاسفانه دقیقه ۹۵ غفلت کردیم و گل خوردیم و خیلی زمان بدی آن گل را دریافت کردیم."
وی در مورد دیدار بعدی عنوان کرد: " ما اصلا نباید به رقبا کاری داشته باشیم. تمام تمرکزمان را روی بازی با استقلال می‌گذاریم تا انشاالله اولین شکست این تیم را رقم بزنیم. بازیکنان خیلی خوبی داریم و این کار شدنی است."
هاشمی‌نژاد که به اردو تیم المپیک نیز دعوت شده افزود: قرار بود بعد از این بازی برویم ولی باید ببینیم آقای مهاجری چه می‌گوید؛ اگر اجازه نداد هم انشاالله بعد از بازی آخر به اردوی عراق ملحق خواهیم شد، امیدوارم با تیم امید اتفاقات خوبی را رقم بزنیم."

دیدگاهها