کد خبر : 1826393 | 06 خرداد 1401 ساعت 12:35 | 1.9K بازدید | 0 دیدگاه

جلسه رئیس و نایب رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد

جلسه مهم علیرضا دبیر رئیس و حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی، برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از مهر، حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی، در مورد این نشست گفت: طبق روال همیشگی جلسات کاری بنده و رئیس فدراسیون کشتی برگزار و در این جلسه چند ساعته تصمیمات مهمی گرفته شد.

نایب رئیس فدراسیون تصریح کرد: موضوع اصلی این جلسه تقسیم کار بین بنده و رئیس فدراسیون، به منظور پیشبرد هرچه بیشتر اهداف کشتی کشور در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی بود.

سوریان ادامه داد: کشتی ایران در سال‌های اخیر توانسته دوباره در جمع سه تیم برتر دنیا قرار بگیرد و از لحاظ فنی رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است، اما متأسفانه خلا حضور نماینده ایران در هیئت رئیسه اتحادیه جهانی احساس می‌شود.

وی ادامه داد: طی مذاکراتی که با رئیس فدراسیون کشتی داشتم با پیشنهاد بنده مقرر شد تا بیشتر تمرکز من بر روی کارها و امور جاری و داخلی فدراسیون به ویژه تیم‌های ملی کشتی در تمامی رده‌های سنی باشد تا فرصت بیشتری در اختیار ایشان به منظور اجرای برنامه‌های دیپلماسی ورزشی و ارتباط با سایر فدراسیون‌های ملی قرار گیرد.

سوریان در پایان خاطرنشان کرد: هدف نهایی ما از این تصمیمات حضور یک نماینده از کشورمان در هیئت رئیسه اتحادیه جهانی بود و انشاءالله به امید خدا رئیس فدراسیون کشتی در انتخابات هیئت رئیسه اتحادیه جهانی که در جریان رقابت‌های جهانی صربستان برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.

دیدگاهها