کد خبر : 1826448 | 06 خرداد 1401 ساعت 19:28 | 11.3K بازدید | 3 دیدگاه

اهدای جام طلایی، یک تبلیغ برای فدراسیون است

طاهری: حضور در جشن قهرمانی حق بازیکنان است

بیژن طاهری سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد که آنها باید با حضور بازیکنان ملی پوشان خود به مصاف نفت مسجدسلیمان بروند.

به گزارش "ورزش سه"، بیژن طاهری سرپرست استقلال در گفت‌وگو با دوربین این باشگاه، در خصوص زمان بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان، اظهار کرد: بنده با آقای سهیل مهدی تماس گرفتم که تاریخ بازی هفته پایانی را از ایشان بپرسم تا در اختیار سرمربی تیم قرار دهم. ایشان گفتند که تیم ملی برای اخذ ویزا عازم ترکیه است ولی دیشب که بازی تیم ملی با کانادا لغو شد، ما انتظار داریم هرچه زودتر بازی ما برگزار شود. چراکه حق طبیعی همه ما و بازیکنانی که در طول فصل زحمت کشیدند، این است که در جشن قهرمانی باشند و سپس راهی تیم ملی شوند.

وی درباره پیشنهاد باشگاه استقلال برای برگزاری این بازی گفت: اگر بخواهند، می‌توانند بازی ما را در این هفته برگزار کنند و سپس بازیکنان راهی تیم ملی شوند. یا اینکه بازیکنان به اردوی تیم ملی بروند و روز بازی به ما بپیوندند و برای ما بازی کنند و دوباره به تیم ملی برگردند.

او ادامه داد: به نظر من فعلا لیگ ما در اولویت است چراکه ۲۹ هفته آن برگزار شده است. هفته پایانی برگزار شود و سپس بازیکنان به تیم ملی بروند. ضمن اینکه شما به ما تاریخ هشتم را داده بودید و بازیکنان ما به همراه خانواده‌هایشان برنامه سفر چیده بودند و بلیت تهیه کرده بودند و این ضرر بزرگی به تیم ما زده است. نمی‌توانیم تیمی که از سه هفته قبل قهرمان شده را بیست روز نگه داریم و تمرین کنیم تا تیم ملی برگردد و بعد یک بازی آخر را انجام دهیم.

طاهری در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اینکه روابط عمومی سازمان لیگ اهدای جام طلایی به استقلال را خارج از آیین نامه دانسته، گفت: مگر در آیین نامه آمده که باید به تیم قهرمان جام یا مدال داد؟ اصلا چنین چیزی مگر در آیین نامه آمده؟ جام طلایی اگر در هفته آخر پیروز بشویم، حق ماست. این تبلیغ و اعتباری برای خود فدراسیون است. این یک ایده جدید برای فدراسیون است که می‌تواند ارائه دهد. فدراسیون می‌تواند بگوید تیمی که ان‌شاءالله ۳۰ هفته شکست نخورده است، ما یک جام طلایی هم به آن‌ها ارائه می‌دهیم. این افتخارش اول برای کشورمان و سپس باشگاه‌ استقلال (در صورت کسب امتیاز در هفته پایانی) است.

دیدگاهها