کد خبر : 1826480 | 07 خرداد 1401 ساعت 08:23 | 513 بازدید | 0 دیدگاه

۱۰ نماینده موی‌تای ایران روز نخست به دیدار رقبا می روند

با انجام مراسم قرعه کشی مسابقات جهانی موی تای، حریفان نمایندگان کشورمان مشخص شدند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، رقابتهای موی تای قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۲ جمعه ششم خرداد ماه با برگزاری مراسم افتتاحیه به میزبانی شهر ابوظبی امارات آغاز و تا پانزدهم ماه جاری ادامه دارد.

در این پیکارها بیش از ۸۰۰ ورزشکار از ۱۰۰ کشور جهان در دو بخش مردان و زنان با یکدیگر رقابت می‌کنند.تیم کشورمان با ۳۵ ورزشکار متشکل از ۲۲ موی تای کار زن و ۱۳ مرد با حریفان خود روبرو خواهد شد.

امروز شنبه ۷ خرداد ماه در روز نخست این مسابقات شش نماینده ایران به دیدار رقبای خود می‌روند. مسعود عبدالمالکی در وزن ۵/۶۳- کیلوگرم مردان در نخستین دیدار خود به مصاف صحبت «دردیف» از ترکمنستان می‌رود. فرشته حسن زاده در رده سنی زیر ۲۱ سال و در وزن ۴۵- کیلوگرم «میس آفیچایا لکمت» از تایلند روبرو خواهد شد.

در همین رده سنی و در وزن ۴۸- کیلوگرم طاهره پاک اعتقاد برای مبارزه با «کینسواولاه» از اتریش به روی رینگ می‌رود. در وزن ۴۸- کیلوگرم بانوان فائزه فالی در گام نخست رودرروی «کریستال ماهابیر» از تیرینیداد و توباگو قرار می‌گیرد. در وزن ۵۱- کیلوگر عاطفه محمدی، «گابریلا کوزاوینسکا» از لهستان را پیش رو دارد. فاطمه یاوری هم در وزن ۵۴- کیلوگرم با «ساندر کالا رأی» از هندوستان رقابت می‌کند.

در وزن ۵۴- کیلوگرم مردان و رده سنی امید مهرداد خانزاده به مصاف «کواداواچا» از تایلند خواهد رفت. پویا بایرامی در وزن ۶۷- کیلوگرم رده سنی امید برابر «نائل خالیولین» از قزاقستان قرار می‌گیرد. در وزن ۸۱- کیلو گرم رده سنی امید، علیرضا عرب با «الکساندر ساریکوف» از قزاقستان مبارزه می‌کند. و بالاخره در وزن ۸۶- کیلوگرم مردان، رده سنی امید، علیرضا زینلی با «آنتون وال» از سوئد مصاف خواهد کرد.

دیدگاهها