کد خبر : 1826493 | 07 خرداد 1401 ساعت 10:58 | 9.7K بازدید | 1 دیدگاه

پایان همکاری فدراسیون فوتبال با مسئول امور حقوقی

به دنبال مصاحبه صفی الله فغانپور در یک برنامه تلویزیونی در مورد لغو بازی ایران – کانادا، فدراسیون فوتبال به همکاری خود با مسئول امور حقوقی پایان داد.

به گزارش "ورزش سه"، مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال در مصاحبه‌ای مدعی شد که فدراسیون فوتبال برای بستن قرارداد بازی دوستانه ایران–کانادا او را در جریان قرار نداده و زمانی او در جریان قرارداد این بازی قرار گرفت که قرارداد از سوی فدراسیون فوتبال ایران با کانادا امضا شد. هم چنین صفی الله فغانپور در خصوص غرامتی که فدراسیون فوتبال کانادا قرار است به ایران بدهد به این نکته اشاره کرد که در این قرارداد به عدد اشاره نشده و به نظر می رسد فدراسیون فوتبال کانادا باید هزینه های اقامت تیم ملی فوتبال ایران در کانادا و هم چنین پولی که قرار بود بابت این بازی به ایران بدهد، پرداخت کند؛ این عدد نزدیک به 600 هزار دلار می شود. این در حالی است که سینا کلهر یکی از معاونین وزارت ورزش و جوانان بعد از لغو این بازی در توئیتی مدعی شد که فدراسیون فوتبال می تواند بابت لغو این بازی طلب 10 میلیون دلار غرامت داشته باشد.

اما شب گذشته میرشاد ماجدی، سرپرست فدراسیون فوتبال در برنامه فوتبال برتر ضمن گلایه شدید از صفی الله فغانپور خطاب به میثاقی گفت: مذاکرات من پیش از عقد قرارداد بازی دوستانه با کانادا با مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال در اتوماسیون موجود است که ایشان از من خواست قرارداد را برایش به فارسی برگردانم و روی دو سه بند از جمله تعداد اتاق های هتل اظهار نظر کرده است. من تعجب می کنم ایشان که زیر مجموعه دبیر کل و سرپرست فدراسیون فوتبال است علیه ما مصاحبه می کند در حالی که باید در کنار ما باشد. آقای میثاقی، من دروغ نمی گویم و اگر لازم باشد همه مکاتبات اداری را به شما نشان خواهم داد.

به هر صورت بعد از این اتفاقات با نظر میرشاد ماجدی و اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال، فدراسیون به همکاری خود با صفی الله فغانپور پایان داد.

دیدگاهها