کد خبر : 1826539 | 07 خرداد 1401 ساعت 14:07 | 9.8K بازدید | 9 دیدگاه

جایزه سرنوشت‌سازترین بازیکن‌فصل برای گوندوگان(عکس)

جایزه انفرادی "سرنوشت سازترین بازیکن فصل"، به ایلکای گوندوگان از منچسترسیتی تعلق گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی موفق شد در هفته آخر رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با غلبه برابر استون ویلا در دیداری تماشایی جام قهرمانی این رقابت‌ها را بالای سر ببرد. 
در حالی که شاگردان پپ گواردیولا برای قهرمانی نیاز به سه امتیاز این بازی داشتند، با دو گل از استون ویلا عقب افتاده و در آستانه از دست دادن این جام بودند که ایلکای گوندوگان به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و شرایط را برای این تیم تغییر داد. 

 


گل اول سیتی توسط ستاره آلمانی، باعث شد که این تیم جان تازه‌ای گرفته و بلافاصله گل دوم را هم توسط رودری به ثمر برساند. طولی نکشید که این ستاره آلمانی درخشش خود را تکمیل کرده و گل دوم خودش و سوم تیمش را هم وارد دروازه حریف کرد تا ورزشگاه اتحاد به مرز انفجار برسد. 

 

به این ترتیب گوندوگان با ورودش به زمین باعث شد سیتی بازی باخته را با برد عوض کرده و در نهایت عنوان قهرمانی لیگ برتر را به خود اختصاص دهد. از امسال چندین جایزه انفرادی ویژه نیز از سوی لیگ برتر به بازیکنان تعلق می گیرد و بر همین اساس دقایقی پیش اعلام شد که ایلکای گوندوگان توانسته جایزه "بازیکن سرنوست‌ساز فصل" را به خود اختصاص دهد. او در رای گیری از هواداران فوتبال و با نظر اکثریت کارشناسان فوتبال این عنوان را کسب کرد. پل پوگبا، آرون رمزدیل، استیون برخواین، کریستیانو رونالدو و کوین دی بروین رقبای گوندوگان در راه کسب این عنوان بودند.

دیدگاهها