کد خبر : 1826543 | 07 خرداد 1401 ساعت 14:45 | 21.1K بازدید | 11 دیدگاه

دِلَست‌دَنس؛ بیل آماده وداع باشکوه با رئال (عکس)

گرت بیل می تواند امشب سورپرایز بزرگ کارلو آنچلوتی در بازی فینال لیگ قهرمانان لقب بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، آخرین نمایش خوب گرت بیل برای رئال به فینال لیگ قهرمانان سال 2018 بر می گردد. او دو گل از سه گل رئال را به لیورپول زد و سپس در پایان بازی گفت که می خواهد از رئال برود. کمی بعد رونالدو نیز مقابل دوربین ها قرار گرفت و تلویحا تایید کرد که او نیز از رئال خواهد رفت تا جشن قهرمانی شماره 13 کهکشانی ها در چمپیونزلیگ عملا خراب شود.
 

 

رونالدو از رئال رفت ولی بیل ماند تا جای او را پر کند اما هرگز این اتفاق رخ نداد. او دیگر نتوانست نمایش فینال را تکرار کند و فصل 21-2020 به شکل قرضی به تاتنهام بازگشت اما تابستان 2021 دوباره پیراهن رئال را به تن کرد تا شاید زیر نظر کارلو انچلوتی متحول شود. شروع او خوب بود ولی مصدومیت ماه سپتامبر همه چیز را تغییر داد و بیل دیگر به ندرت توانست در ترکیب قرار بگیرد.

 

 

 

 

 او آخرین بار 17 آوریل در بازی برابر ختافه وارد زمین شد و به شدت از سوی هواداران رئال در برنابئو هو شد. از قرارداد بیل یک ماه دیگر باقیمانده و جدایی او از رئال قطعی است. در واقع بازی امشب آخرین فرصت بیل برای بازی در رئال محسوب می شود. او قطعا در ترکیب ابتدایی نخواهد بود ولی کسی چه می داند، شاید اگر کار رئال برابر لیورپول گره بخورد، کارلتو روی بیل به عنوان یک سورپرایز بزرگ حساب کند. در آستانه بازی نهایی، بیل با انتشار تصاویری از خود در ورزشگاه استادوفرانس نوشت:« فینال چمپیونزلیگ، آماده ام.»

 

دیدگاهها