کد خبر : 1826597 | 07 خرداد 1401 ساعت 20:30 | 48.7K بازدید | 3 دیدگاه

خروج بازیکنان شبیه به امباپه از لیست خرید رئال!

به نظر می‌رسد رئال مادرید برنامه‌ای برای جذب ریچارلیسون و رافائل لیائو ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، پی‌اس‌جی یک بار دیگر در خارج از زمین برابر یک باشگاه اسپانیایی پیروز شد و این بار اجازه نداد کیلیان امباپه راهی رئال شود. پی‌اس‌جی سال 2017 نیز توانسته بود با قراردادی بهتر و پول بیشتر، امباپه را از رفتن به رئال منصرف کند و شنبه با وجود اینکه آینده امباپه در دستان خودش بود و به نظر می‌رسید با رئال تمام کرده، در نهایت او قراردادش را با پی‌اس‌جی سه سال دیگر تمدید کرد. 

هواداران رئال مادرید هنوز هم از شوک تمدید قرارداد کیلیان امباپه با پاری‌سن ژرمن خارج نشده‌اند چرا که آنها فکر می‌کردند این بازیکن بعد از چند سال انتظار بالاخره در تابستان امسال راهی سانتیاگو برنابئو خواهد شد اما امباپه در چرخشی عجیب تصمیم گرفت قرارداد خود را با پاری‌سن ژرمن تمدید کند.

بعد از ناکامی رئال مادرید در جذب ستاره فرانسوی بلافاصله شایعات درباره گزینه‌های جدید این تیم اوج گرفت. در ابتدا گفته شد که کارلو آنچلوتی علاقه زیادی به همکاری دوباره با ستاره باشگاه اورتون یعنی ریچارلیسون دارد. همچنین بعد از نمایش‌های درخشان رافائل لیائو در ترکیب میلان و انتخاب او به‌عنوان بازیکن فصل سری آ از ستاره پرتغالی نیز به‌عنوان گزینه محبوب لوس بلانکوس نام برده شد.

در همین راستا خبرنگار مطرح ایتالیایی یعنی جان‌لوکا دی مارتزیو مدعی شده که اخیراً جلسه‌ای در باشگاه رئال مادرید برگزار شده و خروجی‌اش این بوده که آنها در نقل و انتقالات تابستانی امسال بازیکنی شبیه به کیلیان امباپه را به‌خدمت نگیرند بنابراین جذب ریچارلیسون و لیائو کاملاً منتفی است. 
 

دیدگاهها