کد خبر : 1826652 | 08 خرداد 1401 ساعت 10:39 | 6.3K بازدید | 0 دیدگاه

دقیقی: به پاکی دروازه‌بانم قسم می‌خورم

سرمربی تیم شمس آذر به شایعه تبانی دروازه‌بان تیمش واکنش نشان داد و به دفاع از این بازیکن پرداخت.

به گزارش ورزش سه، در یکی از دیدارهای هفته سی و دوم لیگ دسته اول تیم شمس آذر قزوین با نتیجه ۲-۱ برابر میهمان خود شهرداری همدان شکست خورد تا در رتبه سیزدهم جدول قرار بگیرد.

این مسابقه تا دقیقه ۷۸ با تساوی ۱-۱ دنبال می‌شد تا اینکه بازیکنان شهرداری در یک ضد حمله صاحب موقعیت شدند اما گلر تیم میزبان برای دفع این توپ به شکلی عجیب از محوطه جریمه خارج شد و مهاجم شهرداری نیز با یک شوت دروازه حریف را باز کرد.

در شرایطی که بازیکنان شمس آذر اعتقاد داشتند این توپ وارد دروازه تیم‌شان نشده است، داور این گل را پذیرفت تا در نهایت شهرداری پیروز این بازی باشد.

خروج عجیب گلر شمس آذر در این صحنه باعث ایجاد شائبه‌هایی شد تا در همین خصوص با سعید دقیقی سرمربی این تیم به گفت‌وگو بپردازیم.

او در ابتدای صحبت هایش گفت: تیم ما در نیم فصل اول عملکرد خوبی نداشت اما در نیم فصل دوم نتایج خوبی گرفتیم و صعود خیلی خوبی در جدول داشتیم تا دو هفته قبل هم جزو دو یا سه تیم برتر نیم فصل دوم بودیم.

دقیقی با انتقاد از عملکرد داوران در دو بازی اخیر شمس آذر گفت: در دو هفته گذشته با اشتباهات عجیب داوران دو بازی‌مان را واگذار کردیم. در بازی با آرمان گهر سیرجان در‌ حالی که باید بازی را می‌‌بردیم با اشتباه عجیب داور سه گل خوردیم. در بازی گذشته هم یک گل خوردیم که داور به شکل عجیبی اعلام کرد توپ از خط رد شده در حالی که همه کارشناسان دیدند توپ از خط عبور نکرده بود، یک گل دیگر هم دوباره با اشتباه داور خوردیم؛ در حالی که ما میزبان بودیم و انتظار داشتیم داورها دقت بیشتری می‌کردند.


او ادامه داد: انتظار نداریم که کسی به نفع ما سوت برند اما انتظار داریم عدالت برقرار شود. با این حال من اعتقاد دارم داوران ما جزو زحمتکش ترین و مظلوم ترین قشرهای فوتبال هستند و به همه آنها و کمیته داوران احترام می‌گذارم ولی انتظارمان این بود که در دو بازی گذشته سرمان را نبرند. با این حال این اتفاق افتاده؛ باید کارمان را جلو ببریم و در دو هفته آینده نتایج خوبی بگیریم تا خیال‌مان به طور کامل از بقا در رقابت های لیگ دسته اول راحت شود.

سرمربی شمس آذر درباره اشتباه عجیب گلر تیمش روی صحنه گل دوم عنوان کرد: آقای حسینی یک دروازه‌بان چابک و سرعتی است و از نظر من در سطح لیگ برتر گلری می‌کند. او آینده بسیار درخشانی دارد و دروازه‌بان بسیار اخلاق مداری است اما به هر حال در آن صحنه فکر کرد می‌تواند توپ را بزند و به اشتباه بیرون آمد و توپ وارد دروازه ما شد.

دقیقی در واکنش به شایعه تبانی این بازیکن بیان کرد: من روی صداقت و پاکی دروازه‌بانم قسم می‌خورم. بزرگترین گلرهای دنیا هم اشتباه می‌کنند؛ این که یه جوان است. من به کار او و همه بازیکنانم اعتقاد دارم. اصلا مهم نیست که چنین اشتباهی کرده و من معتقدم او دروازه‌بان و فوتبالیست سالمی است. اعتقاد دارم که بحث هایی که در این خصوص به وجود آمده هیچ اهمیتی ندارد.

او در پایان در مورد دو بازی آینده شمس آذر گفت: ما در دو هفته پایانی هم تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. به بازیکنانم هم گفته‌ام به هیچ شایعه‌ای توجه نکنند و کار خودشان را انجام بدهند تا بتوانیم خیال‌مان را از سقوط نکردن راحت کنیم. امیدوارم کمیته داوران هم توجه بیشتری داشته باشد و کمک بکنند تا عدالت در بازی های هفته های پایانی برقرار شود و چیزی که حق هر تیمی است در نظر گرفته شود.

دیدگاهها