کد خبر : 1826659 | 08 خرداد 1401 ساعت 10:57 | 13.6K بازدید | 14 دیدگاه

تراکتور – پرسپولیس؛ رای بعد از پایان لیگ

رای دیدار نیمه تمام تراکتور – پرسپولیس بعد از پایان بازی های لیگ برتر اعلام می شود.

به گزارش "ورزش سه"، در آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال آماده است کمیته انضباطی زمانی که مسابقه ای نیمه تمام می ماند موظف است ظرف مدت یک هفته تکلیف آن را مشخص کند. با وجود گذشت بیش از یک هفته از دیدار نیمه تمام تراکتور – پرسپولیس هنوز رای مربوط به این بازی از سوی کمیته انضباطی مشخص نشده است و پیش‌بینی می شود این رای بعد از پایان بازی های لیگ برتر صادر شود. با وجود اینکه کمیته انضباطی تاکنون دو جلسه برای صدور رای این دیدار برگزار کرده هنوز به جمع بندی نهایی برای صدور رای نرسیده است و گفته می شود این کمیته قصد دارد تا یک جلسه دیگر برای روشن کردن تکلیف این پرونده برگزار کند.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال این خبر را تایید کرد و در برنامه «سلام صبح بخیر» به سعید اکبری، مجری برنامه گفت: « چند بار این موضوع را اطلاع رسانی کردیم. در چند مرحله جلساتی برگزار شد اما یک جلسه باقی مانده است. باید تمام افراد موردنظر کمیته انضباطی در جلسه حضور پیدا کرده و توضیحات خود را ارائه کنند. هر زمان تحقیقات تکمیل و رسیدگی انجام شود آن را اعلام خواهند کرد. من نشنیده ام کمیته انضباطی گفته باشد رای تا پنجشنبه اعلام می‌شود اما باید روند رسیدگی کامل بشود تا پس از آن رای اعلام شود.»

فصل جاری بازی های لیگ برتر پنجشنبه 12 خرداد به پایان می رسد و به نظر می رسد رای کمیته انضباطی در خصوص این بازی در پایان بازی ها اعلام خواهد شد.

دیدگاهها