کد خبر : 1826681 | 08 خرداد 1401 ساعت 12:03 | 46.6K بازدید | 11 دیدگاه

15 میلیون در این بازار کساد؛

سود بزرگ چلسی از قهرمانی رئال مادرید!

اخبار حاکی از پرداخت 15 میلیون پوند از سوی رئال مادرید به جیب چلسی بعد از فتح لیگ قهرمانان اروپا است.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در شبی که فرصت های گلزنی زیادی روی دروازه لیورپول نداشت، با گل وینیسیوس جونیور در نیمه دوم برابر این تیم به برتری دست یافت و برای چهاردهمین بار لیگ قهرمانان را از آن خود کرد. ادن هازارد، ستاره بلژیکی رئال مادرید مانند اغلب مسابقات این فصل فرصتی برای درخشش در زمین پیدا نکرده و نتوانست در قهرمانی دراماتیک تیمش نقش آفرینی کند.

اما به نظر می رسد بندی در قرارداد انتقال ادن هازارد از چلسی به رئال مادرید وجود دارد که باشگاه اسپانیایی را مجبور به پرداخت 15 میلیون دیگر برای این خرید ناموفق می کند. ادن هازارد در تابستان سال 2019 و به عنوان جانشین کریستیانو رونالدو راهی برنابئو شد، اما شرایط در سه فصل اخیر برای این ستاره بلژیکی به بدترین شکل ممکن پیش رفته و او اغلب بازی های رئال مادرید را از روی سکوها تماشا کرده است.

مصدومیت های متوالی باعث دوری متوالی ادن هازارد از میادین شده و حالا رئال مادرید باید 15 میلیون پوند دیگر نیز برای این انتقال به چلسی پرداخت کند. البته با منتفی شدن انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید، کارلو آنچلوتی و هواداران این تیم امیدوارند فصل بعد بالاخره ادن هازارد به روزهای اوج خود بازگردد و بتواند در ترکیب این تیم نقش آفرینی کند. ستاره ای که هنوز و بعد از گذشت سه فصل، حتی یک دقیقه هم فرصت بازی کردن در ال کلاسیکو مقابل بارسلونا را پیدا نکرده و تمامی این مسابقات را به علت مصدومیت از دست داده است. پس شاید تنها تلخی شب شیرین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، از دست رفتن 15 میلیون پوند برای فلورنتینو پرز باشد.

دیدگاهها