کد خبر : 1826691 | 08 خرداد 1401 ساعت 12:40 | 51.3K بازدید | 60 دیدگاه

یحیی کوتاه آمد، کاپیتان‌ها برگشتند؛

فوری: بازگشت سه مغضوب به اردوی پرسپولیس!

تنها ساعاتی پس از کنار گذاشتن دو کاپیتان پرسپولیس و فرشاد فرجی از بازی با شهرخودرو، یحیی گل‌محمدی آنها را بخشید.

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته و پس از آخرین جلسه تمرینی پرسپولیس پیش از دیدار با شهرخودرو، اخبار واصله از کنار گذاشتن سیدجلال حسینی، امید عالیشاه و فرشاد فرجی از این بازی حکایت داشت. دلیل این موضوع مسائل انضباطی عنوان شد و به نظر می‌رسد بازی والیبال در سالن بدنسازی سیدجلال در کنار بیرانوند و انتشار ویدیوهای آن، ریشه اصلی این تصمیم یحیی بود.

این در حالی است که هفته گذشته در تمرینات یحیی از زوج علیرضا ابراهیمی - فرشاد فرجی در ترکیب اصلی استفاده کرده بود و اگر بازی به تعویق نمی‌افتاد، احتمالا فرجی در ترکیب اصلی قرار می‌گرفت اما با این تصمیم و خروج او از ترکیب، ارنج قرمزها نیز به کلی تغییر کرد.

این موضوع بازتاب زیادی در فضای هواداری و رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس داشت و بسیاری از فعالان و طرفداران تصمیم یحیی را مورد نقد و تمجید قرار دادند اما در کمال تعجب یحیی خیلی زود از موضع خود پایین آمد و از تنبیه انضباطی صرف‌نظر کرد.


با این حساب در فاصله کمتر از 8 ساعت تا بازی پرسپولیس - شهرخودرو، تصمیم یحیی مبنی بر بخشش این سه بازیکن به آنها ابلاغ شد تا سیدجلال، عالیشاه و فرجی اجازه حضور در اردوی تیم و قرارگیری در فهرست تیم را داشته باشند.

این تصمیم عجیب در حالی گرفته شد که با خروج آنها از ترکیب، به نظر می‌رسید که ابراهیمی - نعمتی زوج خط دفاعی را تشکیل بدهند و سیامک نعمتی هم به خط هافبک اضافه شود و حالا باید تا جلسه فنی صبر کرد تا دید آیا یحیی قصد دارد ترکیب اصلی را هم دستخوش تغییر کند یا خیر؟ موضوعی که بعید به نظر می‌رسد.

دیدار تیمهای پرسپولیس - شهرخودرو در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر از ساعت 20:00 در ورزشگاه آزادی و با حضور هواداران برگزار خواهد شد. این آخرین میزبانی سرخپوشان در لیگ بیست و یکم خواهد بود.

دیدگاهها