کد خبر : 1826694 | 08 خرداد 1401 ساعت 12:35 | 21.6K بازدید | 30 دیدگاه

واکنش ستاره‌های رئال به قهرمانی: پادشاه اروپاییم!

بازیکنان رئال مادرید با انتشار پست‌هایی در شبکه‌های اجتماعی از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا ابراز خوشحالی کردند.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته در دیدار فینال لیگ قهرمانان به مصاف لیورپول رفته و با نتیجه 0-1 برابر این تیم به پیروزی رسید.
به این ترتیب، رئالی‌ها چهار سال پس از قهرمانی در این رقابت‌ها در کیف که در بازی برابر لیورپول هم به دست آمده بود، بار دیگر موفق شدند جام قهرمانی را بالای سر ببرند. 
آنها در زمین بازی و پس از آن در رختکن ورزشگاه استادو فرانس به جشن و پایکوبی پرداختند و پس از آن در صفحات رسمی خود در شبکه‌های اجتماعی نیز این خوشحالی را ادامه دادند. 
لوکا مودریچ با انتشار تصویری از خودش در حالی که به جام قهرمانی لیگ قهرمانان خیره شده بود نوشت:« از دیدن دوباره تو خوشحالم.»

 


تونی کروس در حالی که جام را در دست داشت و با دست دیگری عدد پنج را نشان می‌داد به این موضوع که برای پنجمین بار فاتح لیگ قهرمانان شده اشاره کرد و نوشت:« پنج تا شد.»

 


وینیسیوس نیز تصویری از خودش به همراه جام قهرمانی منتشر کرده و نوشت:« ما تاریخ را از نو نوشتیم... 14.»

 


دنی کارواخال نیز در حالی که جام قهرمانی را بالای سر برده بود نوشت:« پادشاه اروپا» و از شکلک 14 جام در کنارش استفاده کرد. 

 


فدریکو والورده هم تصاویری از خودش به همراه جام جهانی در صفحه توییترش قرار داده و اظهار داشت:« به آنها گفتم رویاهای بزرگ داشته باشند چون رویاها به حقیقت تبدیل خواهند شد. سپاسگزارم.»

 


کاسمیرو صرفا تصویری از خودش به همراه جام منتشر کرده و با استفاده از شکلک 14 جام در توییترش نوشت:« زنده‌باد مادرید!»

 


ادواردو کاماوینگا هم با انتشار تصویری از خودش به همراه برادرش در کنار جام قهرمانی از این که توانسته قهرمانی در لیگ قهرمانان را تجربه کند ابراز خوشحالی کرد. 

 


آسنسیو نیز تصویری از خودش به همراه جام قهرمانی و مدال طلا را به اشتراک گذاشت و اظهار داشت:« قهرمان!! ما پادشاه فوتبال اروپا هستیم.»

 


گرت بیل که در چند ماه اخیر جایی در ترکیب رئال مادرید نداشت هم با انتشار عکسی به همراه جام و نشان دادن عدد پنج به همه یادآوری کرد که برای پنجمین‌بار این افتخار را به همراه رئال به دست آورده است. 

 


کریم بنزما که ستاره درخشان رئال در این فصل بود هم با تصویری از بالا بردن جام توسط خودش نوشت:« جامی جدید که پاداش تلاش‌های تیمی و فردی است. از همه طرفداران رئال تشکر می‌کنم، ای جام به شما تعلق دارد. زنده باید رئال! الحمدالله.»

 

 

دیدگاهها