کد خبر : 1826925 | 09 خرداد 1401 ساعت 16:06 | 269.7K بازدید | 126 دیدگاه

با قرارداد سه ساله؛

فوری؛ علیرضا بیرانوند به پرسپولیس پیوست

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پیشین تیم بواویشتا و آنتورپ به پرسپولیس پیوست.

فوری؛ علیرضا بیرانوند به پرسپولیس پیوست

به گزارش "ورزش سه"، در حالی‌که سرخ‌پوشان پیش‌تر با مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع تیم شنژن برای عقد قرارداد به توافق رسیده بودند، یک روز پس از پیروزی بر شهرخودرو با علیرضا بیرانوند نیز به توافق رسیدند تا او پیراهن شماره یک پرسپولیس برای فصل آینده را در اختیار بگیرد.

در روزهای گذشته شایعاتی پیرامون انتقال بیرانوند به پرسپولیس وجود داشت و در شرایطی که هنوز یک بازی تا پایان فصل باقی مانده، مدیران این باشگاه توانستند نظر گلر ملی‌پوش را برای پیوستن به این تیم جلب کنند.

بیرانوند پیش از این چهار فصل از لیگ شانزدهم تا پایان لیگ نوزدهم پیراهن پرسپولیس را برتن داشت و روزهای خوبی را با کسب چهار قهرمانی لیگ برتر، با این تیم تجربه کرد.

نکته مهم درباره انتقال بیرانوند اینکه او هنوز با باشگاه آنتورپ قرارداد داشت اما تمایل باشگاه بلژیکی به جدایی وی باعث شد تا پرسپولیس بدون مشکل این انتقال را نهایی کند.

1717951

این تصویر متعلق به آخرین بازی علیرضا بیرانوند با پیراهن پرسپولیس است؛ جایی که سرخ‌پوشان با سه گل پیکان را شکست دادند.

علیرضا بیرانوند در دوره اول بازی برای پرسپولیس نیز خیلی زود قراردادش را نهایی کرد و این بار هم به یکی از نخستین انتقال‌های فصل جدید تبدیل شد.

نکته جالب اینکه پرسپولیس حامد لک و احمد گوهری را نیز در خط دروازه در اختیار دارد و حالا با پیوستن بیرانوند باید دید که این دو چه سرنوشتی را خواهند داشت. گوهری و لک تا پایان لیگ بیست و دوم تحت قرارداد پرسپولیس هستند.

این انتقال در حالی نهایی شده که باشگاه پرسپولیس ترجیح می‌دهد تا پایان فصل حضور او را اعلام نکند و پس از بازی با فجرسپاسی، رونمایی از وی انجام خواهد شد.

دیدگاه‌ها