کد خبر : 1827820 | 15 خرداد 1401 ساعت 23:50 | 29.5K بازدید | 17 دیدگاه

دستان چسبناک امیر در قطر علیه خاطره سئول(عکس)

گلر لالیگایی فوتبال ایران امیدوار است تا دیگر درون دروازه تیم ملی اسیر بدشانسی نشود.

به گزارش "ورزش سه" امیر عابدزاده، سنگربان تیم ملی در بازی‌های پایانی مرحله مقدماتی جام جهانی بود که با بدشانسی برابر کره جنوبی روی گل اول این تیم مرتکب اشتباه شد.
البته که عابدزاده در مسابقاتی که برای تیم ملی به میدان رفته آنقدر خوب عمل کرده که حتی اگر جبران ابتدای نیمه دومش در آن بازی نبود، باز هم هواداران تیم ملی خاطره بدی از او در ذهنشان جا ندهند.حالا ۷۰ روز بعد از آن مسابقه در شرق آسیا، امیر در غرب آسیا به‌همراه تیم ملی سخت مشغول تمرین است و این‌بار خیلی خوب دستانش را پشت توپ قفل می‌کند تا چسب دستکش‌هایش را محک بزند.
عابدزاده که با وجود ناکامی در صعود به لالیگا، حالا صحبت‌هایی از در جیب داشتن آفر مایورکا در خصوص او به گوش می‌رسد، امیدوار است بار دیگر با درخشش در اردوی دوحه بتواند نظر اسکوچیچ را برای حضور در قفس توری تیم ملی جلب کند.
هرچند که او رقیبان آماده و شایسته دیگری هم دارد که کنار زدن هرکدام از آنها کار دشواری خواهد بود، اما تصاویر نعیم احمدی از گلر محبوب تیم ملی نشان می‌دهد او سودای قرار گرفتن در ترکیب یازده‌نفره تیم ملی در جام جهانی را در سر دارد و برای رسیدن به این هدف پا پس نمی‌کشد‌.

دیدگاهها