کد خبر : 1829404 | 26 خرداد 1401 ساعت 15:33 | 20.5K بازدید | 14 دیدگاه

تاکتیک مهدی رحمتی خاص است

شریفات: هیچ تیمی جز استقلال نباید به قهرمانی فکر می‌کرد

وینگز سابق استقلال قهرمانی را حق مسلم این تیم می‌داند و می‌گوید بالاتر از رنگ‌ها این اعتقاد را دارد.

شریفات: هیچ تیمی جز استقلال نباید به قهرمانی فکر می‌کرد

به گزارش "ورزش سه"، اسماعیل شریفات بازیکن با تجربه آلومینیوم در مورد فصلی که پشت سر گذاشت با خبرنگار ورزش سه گفت‌وگویی داشت که در ادامه آن را می‌خوانید؛
*شروع و پایان خوبی داشتیم
اواسط امسال خوب نبود ولی اول و آخرش خیلی خوب بود. ما هشتم شدیم و به فینال جام حذفی رفتیم. برای آلومینیوم که سال دوم حضورش در لیگ برتر بود خیلی ایده آل است و مردم و مسئولین باید خیلی خوشحال باشند چون خیلی تیم ها سال اول و دوم که به لیگ برتر می آیند سقوط می کنند ولی آلومینیوم خیلی خوب نتیجه گرفت.
*هدفمان قهرمانی در جام حذفی بود
هرچند ما بازیکنان هدف خیلی بزرگ تری داشتیم و دوست داشتیم در جام حذفی قهرمان شویم ولی در آن بازی توپ های ما گل نشد و تیم نساجی یک توپ آورد و قهرمان شد ولی در مجموع به نظرم سال خیلی خوبی برای آلومینیوم بود.
*مهدی رحمتی از مربیان بزرگ ایران می‌شود
دو سال با آقا مهدی در استقلال هم بازی بودیم. الان مربی ما شده، او تاکتیک خیلی خاصی دارد. به نظر من دوست دارد بازی مالکانه داشته باشد و در ادامه یکی از مربیان بزرگ خواهد شد و به فوتبال ما کمک خواهد کرد. آقای رحمتی، فاضلی و کمک هایشان خیلی خوب هستند. من با خیلی مربیان کار کردم ولی چیزی که از این آقایان دیدم این است که خیلی وقت می گذارند و برنامه تمرینی می چینند، آنالیز می کنند؛ کل وقتشان را صرف تیم می کنند و این در آینده به فوتبال ایران کمک خواهد کرد.
* برای فصل آینده هنوز تصمیمی نگرفتم
با من برای تمدید صحبت شده ولی فعلا تصمیم خاصی نگرفتم. از یکی دو تیم دیگر هم پیشنهاد دارم و منتظر هستم ببینم چه می شود. یکسری صحبت ها برای تمدید بین من و آقای رحمتی و باشگاه شده است و در روزهای آینده تصمیم می گیرم.
*فولاد نکونام فصل آینده مدعی قهرمانی است
یک سال نفت مسجد سلیمان، یکسال استقلال خوزستان و دوره دومی که به فولاد رفتم ۹ سال آنجا بودم و باید بگویم فولاد برای فصل جدید با توجه به نفراتی که می خواهد جذب کند، مدیریت و آقای نکونام صد درصد مدعی قهرمانی است.
* قهرمانی حق استقلال بود
به نظرم حقشان بود. همان طور که سال های قبل حقشان نبوده. امسال باید با اختلاف قهرمان می شدند که همین طور هم شد. هیچ تیمی به جز استقلال نمی توانست در مورد قهرمانی فکر کند. بحث رنگ ها هم نیست و قبلا گفته بودم حق پرسپولیس است قهرمان شود. نمی دانم استقلال چقدر هزینه کرد اما نسبت به سایر تیم ها خوب برنامه ریزی کرد و نظم و انضباط این تیم از روز اول تا آخر تداوم داشت و به هدفشان نیز رسیدند.

دیدگاهها