کد خبر : 1829696 | 29 خرداد 1401 ساعت 09:39 | 24.8K بازدید | 2 دیدگاه

الکس نوری برای مربیگری در ایران موانعی دارد!

علت حضورم در لیگ یونان الکس نوری بود. ایشان از من خواست در تیمش بازی کنم و من هم قبول کردم.

الکس نوری برای مربیگری در ایران موانعی دارد!

به گزارش ورزش سه، سعید حسین‌پور، هافبک سابق پرسپولیس فصل پیش برای مدتی در لیگ یونان توپ زد و به ایران بازگشت تا ادامه فوتبالش را در ایران سپری کند‌. جالب اینکه حسین‌پور در یونان شاگرد الکس نوری بود که این روزها بحث حضورش در فوتبال ایران و استقلال مطرح شد اما در ادامه مذاکرات به بن‌بست خورد. این هافبک جوان درخصوص علت جدایی‌اش از لیگ یونان به «فرهیختگان» گفت: «علت حضورم در لیگ یونان الکس نوری بود. ایشان از من خواست در تیمش بازی کنم و من هم قبول کردم.»
وی ادامه داد: «در یونان چند بازی اول را به این دلیل که ویزای کارم دیر صادر شد از دست دادم اما بعدش در ۷ ، ۸ مسابقه برای تیمم بازی کردم، کم‌کم‌ جا افتاده بودم که متاسفانه نوری قراردادش با باشگاه را فسخ کرد؛ بعد از جدایی نوری من هم ترجیح دادم از این تیم بروم و به همین دلیل قید مابقی طلبم را زدم و قراردادم را فسخ کردم‌.»
حسین‌پور درخصوص مذاکرات استقلال با الکس نوری گفت: «بعد از جدایی از لیگ یونان با او در ارتباط بودم. فکر نمی کنم به‌سادگی بتواند در لیگ ما مربیگری کند. در زندگی شخصی و کاری‌اش موانعی وجود دارد که به‌ سادگی نمی‌تواند در ایران مربیگری کند. به همین دلیل هم وقتی استقلال به او پیشنهاد داد و مشغول مذاکره شدند تا حدی مطمئن بودم این پیشنهاد را به‌ خاطر همان مشکلات نمی‌تواند بپذیرد‌ و همین هم شد.»

دیدگاهها