کد خبر : 1829749 | 29 خرداد 1401 ساعت 14:35 | 11.6K بازدید | 5 دیدگاه

مطمئن هستم بلغارستان را شکست خواهیم داد

پاسور تیم ملی والیبال ایران با تاکید بر این‌که تیم ملی شرایط تمرینی خوبی را در صوفیه پشت سر گذاشته است، گفت: برای برد نخست در هفته دوم لیگ ملت‌ها در دیدار مقابل بلغارستان آماده‌ایم.

به گزارش "ورزش سه"، علی رمضانی بعد از تمرین (بدنسازی) نوبت صبح تیم ملی، گفت: شرایط تیم خوب است و تقریبا بدن‌ها به اوضاع عادت کرده است. تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم اما هتل نسبت به هفته نخست در شهر برازیلیا شرایط خوبی از نظر اتاق و تغذیه ندارد. البته ما با هر شرایطی کنار می‌آییم و دنبال هدف‌مان هستیم.

پاسور تیم ملی والیبال ایران درباره شرایط جت لگ (تغییر ساعت روز و شب) که برای تیم ملی از برزیل تا بلغارستان پیش آمد، عنوان داشت: این شرایط را با گذشت سه تا چهار روز پشت سر گذاشتیم. البته هنوز بعضی از بچه‌ها در شرایط جت لگ به سر می‌برند.

رمضانی درباره امکاناتی که در اختیار تیم ملی ایران برای تمرین قرار گرفته، نیز تصریح کرد: امکانات تمرین خوب است اما امکانات اسکان رضایت بخش نیست.

او درباره پیش بینی بازی نخست ایران مقابل میزبان هفته دوم لیگ ملت ها یادآورد شد: باید ببریم و مطمئن هستم که می بریم. در هفته‌ای که گذشت تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و برای برد هم قسم شدیم.

رمضانی در پایان در خصوص حضور دو بازیکن جدید در ترکیب تیم ایران در هفته دوم لیگ ملت‌ها نیز گفت: تقریبا دو‌ جلسه با هم تمرین کردیم و جلسه دوم خیلی بهتر از جلسه اول بود و مطمئنم که روز به روز بهتر خواهیم شد.
تیم ملی والیبال ایران ساعت 21 و 30 دقیقه روز سه‌شنبه 31 خرداد در نخستین مسابقه خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها به مصاف بلغارستان می‌رود.

دیدگاهها