کد خبر : 1829794 | 29 خرداد 1401 ساعت 18:58 | 18.8K بازدید | 1 دیدگاه

تقابل ایران و بلغارستان مانند یک دربی است

ستاره شناخته شده والیبال بلغارستان از تغییر نسل تیم ملی ایران و جوان گرایی آن تمجید کرد و گفت: تصمیم خوبی صورت گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، دیمیتار زلاتانوف ستاره سابق و شناخته شده والیبال بلغارستان درباره حضور در تمرین تیم ملی والیبال و تماشای آن اظهار کرد: پیش از این به دعوت داورزنی رئیس فدراسیون والیبال به ایران آمدم و پذیرایی بسیار خوبی از من صورت گرفت. خاطره خوبی از حضور در ایران دارم و حتما باید به تماشای تمرین ایران می‌آمدم. ضمن اینکه علاقه‌مند به این تیم هستم.

وی درباره تغییر نسل والیبال ایران و حضور بازیکنان جدید توضیح داد: تصمیم خوبی گرفته شده است، اینکه تمام بدنه تیم تغییر کرده و همه جوان شدند به سرعتِ هماهنگی تیم کمک می‌کند اما اگر این تغییرات نصف و نیمه انجام می‌شد نتیجه مفیدی برای آینده نداشت و قطعا تیم به مشکل می‌خورد اما حالا تیم یک دست شده و همه با هم رشد می‌کنند.

رئیس سابق فدراسیون والیبال بلغارستان همچنین در خصوص بازی ایران و بلغارستان در نخستین روز هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال، افزود: از نظر من این مسابقه یک دربی است! (با خنده) قلب من قطعا با بلغارستان است اما هر دو تیم برای بازی خوب می‌آیند و می‌خواهند برای بازی‌های قاره‌ای خود آماده شوند. قطعا شاهد بازی زیبایی خواهیم بود.

تیم ملی والیبال ایران ساعت 21 و 30 دقیقه روز سه‌شنبه 31 خرداد در نخستین مسابقه خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها به مصاف بلغارستان می‌رود.

دیدگاهها