کد خبر : 1829992 | 31 خرداد 1401 ساعت 10:19 | 14.4K بازدید | 1 دیدگاه

می دانیم‌ که بازی راحتی مقابل ایران نداریم

سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان تاکید کرد که شاگردانش به‌رغم میزبانی در هفته دوم لیگ ملت‌ها، قطعا بازی سختی برابر ایران در نخستین روز این رقابت‌ها خواهند داشت.

به گزارش "ورزش سه"،نیکولای جیلازکوف در خصوص رویایی با ایران در نخستین روز هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال گفت: در وهله اول باید بگویم که بازی سختی داریم. تیم ایران بازیکنان خوبی دارد و به همین خاطر قطعا بازی دشواری برای شاگردانم خواهد بود. بازیکنان تیم ایران در حمله، سرویس و البته دفاع خیلی خوب هستند و مدیریت دفاع تیم ایران راحت نیست. می‌دانیم بازی راحتی نداریم.

وی در پاسخ به اینکه چقدر از نسل جدید تیم ملی ایران شناخت دارید؟ افزود: برخی بازیکنان این نسل را می‌شناسم و می‌دانم در تیم جوانان ایران دوران موفقی داشتند. البته بین رده جوانان و بزرگسالان خیلی چیزها متفاوت می‌شود و متاسفانه همه نمی‌توانند روند قبلی خود را دنبال کنند. بنابراین باید صبر کنیم و ببینیم نسل جدید ایران که دوران موفقی در تیم ملی جوانان داشتند، اینجا چگونه عمل می‌کنند.

سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان ادامه داد: البته شرایط برای ما هم دقیقا مثل تیم ایران است و با نسل جدیدی استارت زدیم. شرایط راحتی نداشتیم اما تمام تلاشمان را برای کسب بهترین نتیجه انجام می‌دهیم.

دیدگاهها