کد خبر : 1830018 | 31 خرداد 1401 ساعت 12:05 | 9.5K بازدید | 6 دیدگاه

آیا حقیقی نساجی را ترک می کند؟

قرارداد علیرضا حقیقی با تیم نساجی پایان یافته و او به واسطه قهرمانی در جام حذفی به همراه نساجی و نمایش خوبی که در این بازی ها داشت با دو پیشنهاد خوب از سوی تیم های صنعتی مواجه شده است.

به گزارش "ورزش سه"، او بعد از درخشش در مسابقات فصل گذشته جام حذفی امیدوار بود با پیشنهاد از باشگاه پرسپولیس برای حضور در ترکیب سرخپوشان مواجه شود و حتی با رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس هم دیدار کرد اما ترجیح کادر فنی باشگاه پرسپولیس این بود که مرد شماره یک گذشته یعنی علیرضا بیرانوند را به اردوی تیم برگرداند و حال علیرضا حقیقی برای ترک نساجی باید روی پیشنهادات دیگر تیم ها زوم کند. این در حالی است که علیرضا حقیقی رابطه خوبی با باشگاه نساجی به خصوص مالک آن دارد و طی دو فصل حضور در نساجی نمایش های خوبی در ترکیب این تیم داشته است.

علیرضا حقیقی به واسطه اینکه قراردادش با نساجی پایان یافته مشکلی برای جدایی از تیم مازنی و حضور در یک تیم جدید ندارد. البته تنها علیرضا حقیقی و مسعود شجاعی هستند که قراردادشان با نساجی پایان یافته و به راحتی در ادامه مسیر می توانند راهی یک تیم جدید شوند اما دیگر بازیکنان نساجی با این باشگاه قرارداد دارند و برای جدایی از تیم مازنی باید از باشگاه نساجی رضایتنامه دریافت کنند.

باید منتظر ماند و دید که با حضور بخشی از اعضای کادر فنی تیم پرسپولیس در باشگاه نساجی این دروازه بان چه تصمیمی برای فصل بعد خواهد گرفت.

دیدگاهها