کد خبر : 1830141 | 01 تیر 1401 ساعت 09:58 | 18K بازدید | 2 دیدگاه

کلید غلبه بر ایران از نگاه سرمربی بلغارستان

سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان ضمن ابراز خرسندی از عملکرد خوب تیمش گفت: در حمله و دریافت سطح خوبی داشتیم و به دلیل سازماندهی خوب در بخش حمله پیروز شدیم.

به گزارش "ورزش سه"، نیکولای جیلازکوف پس از پیروزی تیمش برابر تیم ملی ایران در نخستین بازی از هفته دوم لیگ ملت‌ها بیان کرد: هر مسابقه شرایط متفاوتی دارد و من بسیار خوشحالم که در اکثر بخش‌ها عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتیم.

وی با تاکید بر برتری تیمش در حمله و دریافت توضیح داد: در حمله و دریافت در تمام طول بازی در سطح خوبی قرار داشتیم. این پیروزی به خاطر سازماندهی خوب تیم در بخش حمله بود. سرویس های خوبی را مقابل تیم ایران زدیم و همچنین با دریافت‌های خوب خود جلوی کارایی سرویس‌های حریف را گرفتیم که بسیار مهم بود.

سرمربی تیم بلغارستان در ادامه افزود: با شناختی که از تیم ایران داشتیم میدانستیم که آن‌ها در بخش دفاع خصوصا دفاع توپ‌های بلند عملکرد خوبی دارند. به همین خاطر با برنامه‌ریزی‌ سعی کردیم که در حملات خود کارایی بالاتری داشته باشیم.

وی با بیان این که پیروزی در مسابقه برابر ایران نتیجه بسیار مهمی برای بلغارستان بوده است، تصریح کرد: این نخستین پیروزی در این رقابت‌ها با تیم جوان‌مان بود. همیشه نخستین پیروزی برای تیم‌ها بسیار مهم است و به همین خاطر برای بازیکنانم بسیار خوشحالم.

جیلازکوف با اشاره به این‌که هرگز از پیش به نتیجه بازی توجه نمی‌کند، گفت: در طول مسابقه کار خودم را انجام می‌دهم. علاوه بر تماشای بازی تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را برای تیمم داشته باشم و منتظر میمانم تا ببینم چه نتیجه‌ای از بازی به دست می‌آید. چرا که من توپ جادویی ندارم و نمیتوانم پیش‌بینی کنم چه اتفاقی خواهد افتاد.

دیدگاهها