کد خبر : 1830153 | 01 تیر 1401 ساعت 11:10 | 763 بازدید | 0 دیدگاه

جزئیات اردوی تیم ملی بسکتبال در صربستان

تیم ملی بسکتبال ایران بامداد امروز (چهارشنبه) برای برگزاری یک اردوی مشترک عازم صربستان شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، تیم ملی بسکتبال ایران که این روزها خود را برای رقابت‌های پنجره سوم انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۳ آماده می‌کند، بامداد امروز (چهارشنبه) یکم تیر ۱۴۰۱ برای برگزاری اردوی مشترک با یکی از باشگاه‌های صربستانی عازم این کشور شد.

این اردو به مدت ۸ روز برگزار خواهد شد و قرار است شاگردان سعید ارمغانی دو بازی تدارکاتی با تیم FMP برگزار کنند. این تیم در فصل جاری مسابقات لیگ بسکتبال صربستان به همراه تیم ستاره سرخ بلگراد فینالیست شده بود، اما نتوانست عنوان قهرمانی را به دست‌ آورد.

پیش از این اردو قرار بود بلند قامتان ایران در چند بازی تدارکاتی به مصاف تیم‌های حاشیه خلیج فارس از جمله عراق و لبنان بروند که این موضوع عملی نشد و تیم ملی ایران تنها چند بازی تدارکاتی را با تیم ملی ب (ایران نوین) برگزار کرد.

طبق اعلام فدراسیون بسکتبال هزینه اردو کاملا بر عهده تیم میزبان بوده و فدراسیون ایران تنها هزینه بلیت رفت و برگشت بازیکنان را پرداخت خواهد کرد.

نام بازیکنان دعوت شده برای حضور در این اردوی تدارکاتی به شرح زیر است:

۱- حامد حدادی (کاپیتان)

۲- محمد جمشیدی

۳- بهنام یخچالی

۴- رسول مظفری

۵- محمد حسن‌زاده

۶- متین آقاجان‌پور

۷- امیرحسین یازرلو

۸- سجاد پذیرفته

۹- جلال آقامیری

۱۰- سجاد مشایخی

۱۱- ارسلان کاظمی

۱۲- آرمان زنگنه

۱۳- نوید رضایی‌فر

۱۴- محمد یوسف‌وند

شاگردان ارمغانی در پنجره سوم مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۳، روزهای ۱۰ و ۱۳ تیر به ترتیب مقابل قزاقستان و سوریه قرار خواهند گرفت. طبق گفته سرمربی تیم ملی بسکتبال، همین نفرات به مسابقات پیش رو نیز اعزام خواهند شد.

دیدگاهها