کد خبر : 1830157 | 01 تیر 1401 ساعت 11:00 | 5.7K بازدید | 1 دیدگاه

هفته آخر لیگ 2؛ قهرمانی شاهین و صعود ون پارس

هفته پایانی لیگ 2 در گروه ب روز گذشته برگزار شد که بر اساس آن شاهین بندرعامری با اقتدار قهرمان شد و تیم ون پارس هم به مرحله پلی آف صعود کرد.

به گزارش "ورزش سه"،  روز گذشته شاهین بندرعامری با هدایت مهدی کریمیان در ماهشهر با نتیجه 3-2 از سد تیم خلیج فارس گذشت و با 54 امتیاز قهرمان گروه ب شد و مستقیم به لیگ یک صعود کرد. البته این تیم برای تعیین چهره قهرمان در لیگ 2 رقابتی با چوکا قهرمان گروه الف خواهد داشت. تیم چوکا هم با 54 امتیاز قهرمان گروه الف شد و به لیگ یک صعود کرد. چهره سومین تیم صعود کننده با برگزاری بازی پلی آف بین تیم های دوم دو گروه یعنی شهرداری بندرعباس و ون پارس مشخص می شود.

بازی های لیگ 2 هر فصل در دو گروه 14 تیمی برگزار می شود که در پایان تیم های اول به همراه برنده تیم های دوم به لیگ یک صعود می کنند. در گروه ب تیم شاهین بندر عامری از ابتدای فصل با هدایت مهدی کرییمان چهره مدعی قهرمانی و صعود مستقیم به لیگ یک به خود گرفت و در طول فصل دچار فراز و نشیب نشد و تا پایان صدرنشینی خود را حفظ و مستقیم به لیگ یک صعود کرد. صعود ون پارس هم به مرحله پلی آف در نوع خود جالب است. این تیم فصل گذشته از لیگ 3 به لیگ 2 صعود کرد و حالا در آستانه صعود به لیگ یک است. نتایج دیدارهای هفته پایانی لیگ 2 در گروه ب از این قرار است:

اترک بجنورد۲ - ۱ عقاب تهران
شهرداری نوشهر۰ - ۳ فولاد نوین اهواز
اسپاد تهران۲ - ۲ ایمان سبز شیراز
شهید قندی یزد۲ - ۰ پاس همدان
مس نوین کرمان۳ - ۰ نود ارومیه
خلیج فارس بندرماهشهر۲ - ۳ شاهین بندر عامری
ون پارس نقش جهان۳ - ۰ گل ریحان البرز

دیدگاهها