کد خبر : 1830164 | 01 تیر 1401 ساعت 11:30 | 16.5K بازدید | 1 دیدگاه

محبی: چرخه انتخابی برگ برنده کشتی است

واکنش آزادکار سنگین‌وزن طلایی آسیا درباره رقابت با زارع

آزادکار سنگین‌وزن کشورمان گفت: چرخه انتخابی برگ برنده کشتی است و همه این شانس را دارند تا ملی‌پوش شوند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، با پایان مسابقات کشتی آزاد جام تختی، کادر فنی اسامی کشتی گیران را برای شرکت در مرحله نهایی چرخه انتخابی اعلام کرد که در سنگین وزن یدالله محبی دارنده مدال طلای آسیا با امیررضا معصومی قهرمان جام تختی کشتی می‌گیرد و نفر برتر برای پوشیدن دوبنده ملی با امیرحسین زارع رقابت خواهد کرد. این مسابقه 19 تیر برگزار می‌شود.

یدالله محبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره وضعیت تمریناتش برای شرکت در مسابقه انتخابی، اظهارداشت: بعد از مسابقات قهرمانی آسیا اردوها تعطیل شد و من هم در کرمانشاه شهر خودم تمریناتم را پیگیری می‌کنم. از نظر تمرینی و امکانات شرایط خوبی دارم و باید ببینیم روز مسابقه چه اتفاقی خواهد افتاد.

آزادکار طلایی کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا درباره چرخه انتخابی، خاطرنشان کرد: من واقعا فکر می‌کنم چرخه انتخابی برگ برنده‌ای برای کشتی است. به عنوان یک کشتی‌گیر می‌گویم با این چرخه ورزشکاران جوان و باتجربه این فرصت را پیدا کردند تا خودشان را نشان دهند و ملی‌پوش شوند.

وی با بیان اینکه از اولین مرحله چرخه در مسابقات شرکت داشته، گفت: من در همه مراحل حضور داشتم و توانستم مجوز مرحله آخر را بگیرم. حالا هم تمریناتم را ادامه می‌دهم تا ببینم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

محبی درباره اینکه در مرحله اول باید با امیررضا معصومی رقابت کند و در صورت برتری حریف امیرحسین زارع خواهد شد، عنوان کرد: در ایران چند وزن سطح بالایی دارند که هرکسی انتخاب شود شانس طلای جهان را دارد. معصومی کشتی‌گیر جوانی است که کشتی‌های خوبی هم گرفته است. امیرحسین زارع هم از عنوان‌داران 125 کیلوست. من هم تلاش خودم را می‌کنم و امیدوارم بتوانم به دوبنده ملی برسم.

دیدگاهها