کد خبر : 1830188 | 01 تیر 1401 ساعت 14:13 | 21K بازدید | 6 دیدگاه

حفظ شاکله تیمی به نفع استقلال خواهد بود

برومند: بیرانوند دوست خوب من است

گلر سابق آبی‌ها در مصاحبه‌ای جدید درباره سوتفاهم یک کری اینترنتی پاسخ داد.

به گزارش "ورزش سه"، پرویز برومند دروازه‌بان سابق استقلال که هنوز روی فرم و خوش سروزبان است، جزو کسانی است که باوجود تغییرات به ادامه روزهای خوش در استقلال امیدوار است. 
پیشکسوت استقلال در ابتدا راجع به پیوستن سرمربی جدید به این تیم گفت: تبریک می‌گویم به هواداران، یک مربی خوب و با دانش که فوتبالش هم خیلی خوب بود آمد و فکر می‌کنم نوید روزهای خوب را می‌دهد. هواداران‌ خیلی منتظر این روز بودند. یکی از سخت‌ترین کارهایی که در تیم‌داری وجود دارد انتخاب سرمربی است. این سکوت آقای آجورلو بالاخره جواب داد و این اتفاق افتاد.
او ادامه داد: لیگ‌ ما به دلیل اینکه سال گذشته عقب افتاد و امسال به خاطر اینکه دوباره عقب نیفتد زودتر شروع می‌شود این فرصت، فرصت کمی است و به لیگ‌ لطمه می‌زند چون وقت بدنسازی آنچنانی وجود ندارد. سخت است که بلافاصله بعد از فرهاد مجیدی مربی انتخاب شود. این مدت زمانی که طول کشید، طبیعی بود ولی کار برای این سرمربی سخت‌تر می‌شود و باید فشرده‌تر کار کند. هواداران نگران نباشند ولی تمام نگرانی خود من این است که شاکله استقلال به هم بخورد. اگر شاکله استقلال به هم نخورد و دو، سه بازیکن اضافه شوند خوب می‌شود. مثلا یک هافبک وسط، یک پشت فوروارد و یک فوروارد شش دانگ اگر اضافه شود استقلال دوباره قهرمانی را تکرار می‌کند. 

او در مورد جدایی احتمالی وریا غفوری گفت: امیدوارم که این اتفاق نیفتد. دوست دارم شاکله استقلال حفظ شود. آقای غفوری جزو بزرگان استقلال است و اگر این اتفاق رخ دهد تیم به حاشیه کشیده می‌شود که امیدوارم این اتفاق نیفتد و با یک تدبیر خاص آقای آجورلو این موضوع را مدیریت کند.
دروازه بان سابق استقلال  در مورد کری‌خوانی با علیرضا بیرانوند بر سر مسئله سعید صادقی گفت: من رابطه‌ام با بیرانوند خیلی خوب است و دوست عزیز من است. ایشان یک کری‌ای خوانده بود و من هم کری خواندم. فرهنگ هواداران بالاتر از این حرف‌هاست که به خاطر یک کری اذیت شوند.
برومند در خصوص نقل و انتقالات پر سر و صدای پرسپولیس گفت: آنها یک مقدار کارشان مشکل‌تر می‌شود. من گفتم اگر استقلال شاکله‌اش را حفظ کند به لحاظ هماهنگی، ابزارش بهتر است. آنها چندین نفر اضافه کرده‌اند و تا هماهنگ شوند چندین هفته را قطعا از دست خواهند داد و استقلال این مشکل را ندارد. شخصیت قهرمانی در وجود استقلال است و نگرانی درباره این موضوع نخواهد بود.

دیدگاهها