کد خبر : 1830236 | 01 تیر 1401 ساعت 17:23 | 9.9K بازدید | 0 دیدگاه

کارلوس توز:

امیدوارم تیمم نصف کیفیت تیم کونته را ارائه دهد!

کارلوس توز، سرمربی جدید روزاریو سنترال مدعی شد که مایل است آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی و باتجربه را به‌خدمت بگیرد.

امیدوارم تیمم نصف کیفیت تیم کونته را ارائه دهد!

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس توز، مهاجم سابق تیم ملی آرژانتین روز سه‌شنبه تنها 17 روز پس از خداحافظی از دنیای فوتبال، به‌عنوان سرمربی جدید تیم روزاریو سنترال برگزیده شد. حالا کارلوس توز در اولین نشست خبری خود تاکید کرد علاقه زیادی به آنتونیو کونته دارد و تلاش می‌کند تیم‌های تحت هدایتش نمایشی مانند تیم این سرمربی ایتالیایی از خود ارائه دهند.

کارلوس توز گفت: "نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم، زیرا من به دلیل حجم کاری که دارم به سختی با همسرم صحبت می‌کنم. البته که من دوست دارم آنخل دی ماریا به روزاریو سنترال بیاید و چه کسی چنین بازیکنی را نمی‌خواهد؟ وقتی اوضاع آرام شد، با او تماس می‌گیرم و می‌پرسم می‌خواهد برای آینده خود چه کار کند. ما می‌دانیم که کیفیت دی ماریا چگونه است و تجربه‌ای که او برای بچه‌ها به ارمغان می‌آورد، برای تیم بسیار مثبت خواهد بود."

کارلوس توز در منچستریونایتد و تحت هدایت سر الکس فرگوسن قهرمان لیگ قهرمانان شد و با مکس آلگری در یوونتوس هم به فینال رسید. او همچنین برای روبرتو مانچینی در منچسترسیتی بازی کرد. اما با وجود اینکه کارلوس توز تنها یک سال زیر نظر آنتونیو کونته در تورین بازی کرد، سرمربی تاتنهام را الگوی خود قرار داده است. کارلوس توز در ادامه افزود: "کونته الگوی من است و او در یوونتوس چیزهای زیادی به من آموخت. سعی می‌کنم کاری کنم که تیمم کمی و حتی نصف سبک تیم‌های او بازی کند."

دیدگاهها