کد خبر : 1830352 | 02 تیر 1401 ساعت 15:06 | 57.2K بازدید | 15 دیدگاه

درخشش برند ایرانی در لیگ ملت‌های والیبال

حضور یک برند ایرانی در لیگ ملت‌های والیبال موفقیتی جدید برای ورزش و اقتصاد ایران در یک رویداد بین المللی با حضور برندهای مطرح دنیاست.

به گزارش ورزش سه، هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال در شرایطی برای تیم ملی ایران آغاز شده که شاگردان بهروز عطایی با چهره‌ای جدید و بدون بازیکنان صاحب نام و باتجربه در این دوره حضور یافته‌اند و نتایج قابل قبولی هم کسب نکرده‌اند.

ملی‌پوشان ایران در هفته دوم برابر تیم ملی بلغارستان هم شکست خوردند تا انتقاد از تیم ملی بیشتر شود اما در کنار این نتایج یک برند ایرانی توانسته است در میان برندهای مطرح دنیا حضور پیدا کند و کنار زمین یار و یاور ورزش و تیم ملی والیبال ایران باشد.

در شرایطی که حضور در رویداد بزرگی مثل لیگ ملت‌های والیبال سخت و دشوار است شرکت «غنچه» به‌عنوان یک برند قدیمی و باتجربه ایرانی توانسته است حضور درخشانی در جمع حامیان مالی لیگ ملت‌ها داشته باشد و باعث افتخار و غرور ملی ورزش و اقتصاد ورزش ایران شود.

ملی‌پوشان ایران که جوانانی شایسته و آینده دار هستند، هر چند نتوانسته‌اند در این دوره به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنند اما حضور یک برند ایرانی در کنار زمین به آنها کمک کرده است که با روحیه بهتری به ادامه مسابقات فکر کنند.

این برند باتجربه و قدیمی که مردم ایران خاطرات زیادی با آن دارند توانسته است در عرصه بین المللی به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند و با حضور در لیگ ملت‌ها اعتبار تازه‌ای را برای خود رقم بزند که همین امر می‌تواند به الگویی مناسب برای سایر شرکت‌ها و برندها تبدیل شود تا در عرصه بین المللی حضور پیدا کنند.

دیدگاهها