کد خبر : 1830358 | 02 تیر 1401 ساعت 16:24 | 18.7K بازدید | 9 دیدگاه

دنی کارواخال:

ما در رئال مادرید به تصمیم امباپه احترام می‌گذاریم

دنی کارواخال، مدافع اسپانیایی رئال مادرید مدعی شد باید به تصمیم کیلیان امباپه مبنی بر ماندن در پاریس احترام گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که به نظر می‌رسید انتقال کیلیان امباپه از پاری‌سن ژرمن به رئال مادرید قطعی شده، او ترجیح داد قرارداد خود را تمدید کرده و به مدت سه فصل دیگر در پاریس بماند. دنی کارواخال ضمن احترام به تصمیم کیلیان امباپه، تاکید کرد بسیاری از بازیکنان همان ابتدا پیشنهاد تیمی مانند رئال مادرید را قبول می‌کنند.

دنی کارواخال گفت: "بازیکنانی مانند آنتونیو رودیگر و اورلین شوامنی تصمیم گرفتند به رئال مادرید بیایند، زیرا می‌دانند حضور در این باشگاه به چه معناست. همه چیز حول‌محور این باشگاه بزرگ است و آنها به‌زودی این موضوع را تجربه خواهند کرد، ولو اینکه این اتفاق برای داوید آلابا نیز رخ داد.

در مورد موضوع کیلیان امباپه، به نظر می‌رسید که عملا قرارداد امضا شده بود، اما در نهایت او تصمیم گرفت در پاریس بماند. جوانب مثبت و منفی و تصمیمات همه باید مورد احترام قرار گیرد. او در پاریس ماند تا با این تیم قهرمان لیگ قهرمانان شود، اما گاهی اوقات این فرصت‌ها فقط یک بار به‌دست می‌آیند.

من اصلا نمی‌خواهم دری را به روی امباپه ببندم، اما شما هرگز نمی‌دانید که در آینده چه اتفاقی می‌افتد. بسیاری از بازیکنان در صورت رسیدن پیشنهاد رئال مادرید دو بار فکر نمی‌کنند. امباپه تصمیم خود را گرفته، او در شهر خود بود و تحت فشار زیادی قرار گرفت. امباپه پرچمدار، اسطوره و ستاره است و می‌خواهد با باشگاه خود تاریخ سازی کند. به نظر من این کار عادلانه است. اما مادرید بالاتر از همه افراد و همه چیز است."

دیدگاهها