کد خبر : 1830362 | 02 تیر 1401 ساعت 16:47 | 5.4K بازدید | 3 دیدگاه

فینال لیگ 2 بین چوکا و شاهین؛ به‌زودی

دیدار پایانی لیگ 2 بین تیم‌های چوکا تالش صدرنشین گروه الف و شاهین بندرعامری صدرنشین گروه ب به زودی برگزار می شود و با برگزاری این دیدار چهره تیم قهرمان این فصل مسابقات مشخص خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در نشست امروز سازمان لیگ مسابقه فینال در یکی از روز‌های چهارشنبه ۸ یا شنبه ۱۱ تیرماه بین دو تیم شاهین بندرعامری و چوکای تالش برگزار خواهد شد. هم‌چنین در جلسه هماهنگی محل‌های برگزاری فینال بر اساس اولویت بندی اعلام و مقرر گردید این مسابقه پس از انتخاب کمیته مسابقات سازمان لیگ در یکی از ورزشگاه‌های انقلاب کرج، یکی از ورزشگاه‌های مورد استان تهران و یا ورزشگاه یادگار امام (ره) قم برگزار شود. ضمنا طبق قرعه کشی انجام شده تیم فوتبال شاهین بندرعامری میزبان مسابقه فینال شد.

چوکای تالش با 54 امتیاز در گروه الف در صدر جدول قرار گرفت و شاهین بندرعامری هم با همین تعداد امتیاز در گروه ب در صدر قرار گرفت و دو تیم به لیگ یک صعود کردند. دیدار پایانی که تک بازی خواهد بود چهره قهرمان این فصل لیگ 2 را مشخص خواهد کرد.

لیگ یک هر فصل در دو گروه 14 تیمی برگزار می‌شود که در پایان تیم‌های اول به‌همراه برنده تیم‌های دوم به لیگ یک صعود می‌کنند.

دیدگاهها