کد خبر : 1830430 | 03 تیر 1401 ساعت 10:33 | 25.6K بازدید | 10 دیدگاه

ناراحتی بازیکنان بایرن از لوا؛ دیگر بس است!

طولانی شدن بحث انتقال روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی، چندان به مذاق بازیکنان بایرن خوش نیامده است.

به گزارش "ورزش سه"، لواندوفسکی قصد دارد در فاصله یک سال تا پایان قراردادش با بایرن مونیخ از این باشگاه جدا شود و حواشی پیرامون این تصمیم از مدت‌ها قبل ادامه دارد. 
این بازیکن تا تابستان 2023 با این باشگاه آلمانی قرارداد دارد اما علنا اعلام کرده که دیگر تمایلی به حضور در مونیخ ندارد و امیدوار است که فصل آینده با پیراهن بارسلونا در نوکمپ به میدان برود. 
این در حالی است که مدیران بایرن در طول این مدت بارها اعلام کردند که تصمیمی برای فروش او ندارند و این بازیکن باید تا پایان مهلت قراردادش در این تیم حضور داشته باشد. 
کشمکش‌ها و بحث‌های متوالی پیرامون این موضوع باعث شده که بازیکنان بایرن مونیخ و هم‌تیمی‌های این بازیکن نیز از این شرایط خسته شده و رضایت زیادی نداشته باشند. 


اتلتیک مدعی شده که منابع نزدیک به رختکن بایرن و بازیکنان این تیم می‌گویند که آنها از اظهارنظرهای لوا و موضعی که علیه این باشگاه گرفته به هیچ وجه خشنود نیستند و باور دارند که مطرح کردن این اظهارات به صورت علنی به سود هیچ یک از دو طرف نیست و این مسائل باید به صورت خصوصی و در باشگاه حل شود. 
این بازیکنان همچنین امیدوار هستند که تصمیم نهایی در این باره هرچه زودتر گرفته شود و تکلیف این بازیکن برای فصل آینده تا پیش از آغاز تمرینات پیش فصل که قرار است در تاریخ 12 جولای برگزار شود معلوم شده باشد. 
پیش از این منابع آلمانی اعلام کرده بودند که پیشنهاد رسمی اول بارسا به بایرن ارائه شده اما مدیران این تیم تصمیم به رد این پیشنهاد گرفته بودند.

دیدگاهها