کد خبر : 1830571 | 04 تیر 1401 ساعت 11:01 | 3K بازدید | 1 دیدگاه

برای ادامه کار باید تغییر روش بدهیم

پاسخ مبهم منصوریان درباره ادامه کار با نفت!

سرمربی صنعت نفت آبادان ادامه کار با این تیم را مشروط به وجود شرایط خاص کرد.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا منصوریان درباره آخرین وضعیت مذاکرات خود با صنعت نفت آبادان برای ادامه همکاری با این باشگاه گفت: ۹-۸ روز قبل به خدمت معاونت وزارت نفت رسیدم که سال گذشته با تمام وجود پشت تیم صنعت نفت ایستادند. بعد از آن جلسه ای با اعضای هیات مدیره داشتم و در نهایت چند روز قبل با مدیرعامل باشگاه صحبت کردم. جدا از مباحث مالی برای بازیکنان که اولویت من است، خواسته هایی در زمینه سخت افزاری و در حوزه تغییر رویه فکری دارم. باید نگاه شان را نسبت به نفت آبادان تغییر بدهند و حرفه ای‌تر فکر کنند.

وی در ادامه گفت: ما عضوی از یک خانواده هستیم و باید خواسته های من پنهان بماند. اگر بستر و شرایطی که گفتم فراهم شود، با افتخار میهمان این تیم هستم و هیچ موقع نمی‌توانم محبت آنها را فراموش کنم اما اگر شرایطی که گفتم فراهم نشود و آنچه در ذهن دارند تغییر ندهند، نمی‌توان همکاری را ادامه داد.

سرمربی تیم نفت آبادان در ادامه به شرایط فصل قبل اشاره کرد و گفت: به لحاظ مارکت فوتبال امروز تیم ما و نفت مسجد سلیمان در بدترین شرایط مالی هستند و برای اینکه صنعت نفت بتواند ابتدا شرایط خود در لیگ برتر را حفظ کند و در ادامه مقداری برای رسیدن به رده‌های بالاتر تفکر خود را تغییر بدهد، نیاز دارد حتما کل شهر از گزارشگر، مجری رادیو، ورزشی نویس، لیدر، مردم و مسئولان آبادان، شرکت پالایش و پخش و هیات مدیره باشگاه به این فکر کنند سال سختی را خواهیم گذراند. از سال گذشته جراحت روحی دیدیم و اگر قرار باشد تیم را تحویل بگیریم، دیگر تاب و تحمل نداریم علیه صنعت نفت در بیرون ورزشگاه یا این طرف و آن طرف جریانی راه اندازند تا روحیه تیمی ما به هم بخورد.

منصوریان ادامه داد: در این حالت کار سخت می‌شود. همه باید پشت این تیم بمانند. باید قبول کنیم با ۵۰ میلیارد تومان امسال در مارکتی که تیم‌ها ۷۰۰ میلیارد هزینه می‌کنند، کار برای ما و نفت مسجد سلیمان خیلی سخت می‌شود. الان  خیلی خوب است که سپاهان و استقلال مربیان بزرگ آورده اند. این نشان می‌دهد بازار فوتبال گران است و ما با بودجه ۵۰ میلیاردی باید به جنگ تیم‌هایی برویم که ۱۰ تا ۱۵ برابر هزینه می‌کنند‌.

وی در پایان درخصوص اینکه چند درصد احتمال دارد در صنعت نفت آبادان بماند، گفت: تا دوشنبه یا سه شنبه هفته آینده تعیین تکلیف می‌کنیم. با افتخار دوست دارم در صنعت نفت بمانم اما حتما باید تغییر روش داشته باشیم. واقعا هواداران آبادانی را دوست دارم و ممنون دار آنها هستم. باشگاه ما بارها اعلام کرده منصوریان انتخاب هوادار بوده و دست تک تک آنها را می‌بوسم.

دیدگاهها