کد خبر : 1830603 | 04 تیر 1401 ساعت 12:34 | 18.7K بازدید | 4 دیدگاه

چلسی کوتاه آمد؛ قیمت آلونسو و آسپیلیکوئتا مشخص شد

مدیران چلسی آماده دریافت پیشنهاد برای فروش مارکوس آلونسو و سزار آسپیلیکوئتا، دو مدافع اسپانیایی، هستند.

چلسی کوتاه آمد؛ قیمت آلونسو و آسپیلیکوئتا مشخص شد

به گزارش "ورزش سه"، از چند هفته قبل شایعاتی درباره علاقه آسپیلیکوئتا و آلونسو به جدایی از چلسی به گوش می‌رسید. 
این دو بازیکن علاقه زیادی دارند که فصل آینده با پیراهن بارسلونا در ورزشگاه نوکمپ به میدان بروند اما تا پیش از این گفته می‌شود که مدیران چلسی حاضر به فروش آنها نیستند. 
جدایی آنتونیو رودیگر و آندریاس کریستنسن باعث شده که خط دفاعی چلسی با بحرانی جدی روبرو شود و این دلیل اصلی مخالفت مدیران این باشگاه با فروش این دو بازیکن بود اما حالا به نظر می‌رسد که تغییراتی در تصمیم مدیران این باشگاه لیگ برتری ایجاد شده است. 


ژاوی علاقه زیادی به جذب این دو مدافع اسپانیایی دارد و نام آنها در فهرست بازیکنان مدنظر او برای پنجره تابستانی به چشم می‌خورد و انتظار می‌رود که بارسا طی هفته آینده پیشنهادش برای جذب آنها را ارائه داده و مذاکرات را آغاز کند. 
این در حالی است که روزنامه اسپورت که به باشگاه بارسا نزدیک است خبر داده که چلسی تنها در صورتی با انتقال این دو بازیکن به نوکمپ موافقت خواهد کرد که مبلغی نزدیک به 15 میلیون برای هر یک از آنها دریافت کند. 
توخل پیش از این با جدایی آلونسو موافقت کرده بود و این بازیکن تنها در انتظار توافق این دو باشگاه برای نهایی شدن این انتقال بود اما این مربی آلمانی تلاش زیادی کرد تا آسپیلیکوئتا را به ادامه حضورش در استمفوردبریج ترغیب کند اما به نظر می‌رسد که این تلاش‌ها فایده‌ای نداشته و او هم تصمیم گرفته که این باشگاه را به مقصد بارسا ترک کند.

دیدگاهها